Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníMetalcorová senzace Architects zahraje ve Foru Karlín

19.9.2017 | Autor: Radek Pavlovič | sekce: novinky
Do Prahy se po čase opět vrací britská metalcorová senzace Architects. Kapela, která aktuálně promuje sedmou studiovou deskou All Our Gods Have Abandoned Us, vystoupí 25. ledna 2018 ve Foru Karlín za doprovodu stylově spřízněných While She Sleeps.

Architects patří v současnosti mezi světovou špičku svého žánru. Vznikli v britském Brightonu už v roce 2004 a nějaký čas existovali pod názvy Inharmonic a Counting The Days. Už jako Architects se dostali na přední britské festivaly, jako jsou Download nebo Sonisphere.

Texty, které do mikrofonu křičí zpěvák Sam Carter, jsou pro kapelu zásadní součástí sdělení. Všichni členové Architects jsou vegani a aktivní podporovatelé ekologické organizace Sea Shepherd, jejíž stánek berou jsou s sebou na své koncerty.

V Česku se Architects objevili už několikrát. Poprvé zde zahráli jako jedna z kapel v rámci putovního turné Never Say Die v roce 2009. Následovaly společné koncerty s Underoath nebo Rise Against, ale také účast na festivalu Rock for People. Zatím naposledy se nejen českému publiku předvedli jako jedna z hlavních hvězd letošního ročníku festivalu Brutal Assault.

Architects+While She Sleeps, Praha - Fórum Karlín, 25. 1. 18
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Metalcorova-senzace-Architects-zahraje-ve-Foru-Karlin~19~zari~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.