Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníLou Reed se v červenci představí nejen na Pohodě, ale i v Praze

15.3.2012 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky
Šance vidět Lou Reeda v červenci na československých koncertních podiích se zdvojnásobila. Kromě slovenského festivalu Pohoda totiž sedmdesátiletý zpěvák vystoupí 4. července v pražském divadle Archa. Stane se tak v rámci evropského turné From Vu To Lulu které odstartuje 6. června v Lucemburku a skončí 5. července v podobě vzpomínkového večera na Václava Havla na trenčínském festivalu, který se koná ve dnech 5. – 7. července.

Na pražském koncertu by měly zaznít skladby z dob Velvet Underground až po materiál z nejednoznačně přijaté desky Lulu, kterou Reed natočil společně s Metallicou. Turné se sice musí obejít bez thrashmetalové legendy, ale čtveřice doprovodných muzikantů ve složení Tony ‘Thunder’ Smith (bubny), Rob Wasserman (basová kytara), Kevin Hearn (klávesy) a Aram Bajakian (kytara) by se měla postarat o dostatečně kvalitní hudební zážitek.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti Ticketpro a v pokladně divadla Archa.

Lou Reed, Praha – Divadlo Archa, 4.7.12
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Lou-Reed-se-v-cervenci-predstavi-nejen-na-Pohode-ale-i-v-Praze~15~brezen~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.