Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníLed Zeppelin vydají koncertní záznam ze svého reunionového koncertu

25.9.2012 | Autor: Lukáš Janičík | sekce: novinky
Celebration Day – tak se jmenuje chystaný záznam koncertu legendární hard-rockové kapely Led Zeppelin, který se před pěti lety konal v londýnské O2 aréně. Přeživší zakládající členové kapely Robert Plant, Jimmy Page a John Paul Jones se tehdy sešli bok po boku na pódiu, aby uctili památku zesnulého Ahmeta Ertegüna, zakladatele Atlantic Records a objevitele talentů, mezi jehož objevy se řadí právě také Led Zeppelin.

Kapela odehrála svůj první plnohodnotný koncert po 27 letech, přičemž v roli bubeníka se po zesnulém Johnu Bonhamovi objevil jeho vlastní syn Jason Bonham. Zajímavostí také je, že zájem o vstupenky na koncert byl skutečně enormní - o 18 000 lístků, které byly formou losování k dispozici, se přihlásilo přes 20 miliónů lidí, čímž událost drží Guinessův rekord v „největší poptávce na lístky na jeden koncert“.

Záznam vyjde 19. listopadu, a to ve formátech CD, DVD a Blue-ray, filmovou podobu záznamu však bude možné zhlédnout ještě dříve na stříbrných plátnech. Od 17. října totiž Celebration Day bude promítat řada kin ve světě; bohužel česká ani slovenská projekce prozatím nebyla ohlášena. Aktuální seznam ohlášených projekcí můžete sledovat na oficiálních stránkách kapely.

VIDEO: Led Zeppelin - Celebration Day (trailer)Tracklist:

01. Good Times, Bad Times
02. Ramble On
03. Black Dog
04. In My Time Of Dying
05. For Your Life
06. Trampled Underfoot
07. Nobody’s Fault But Mine
08. No Quarter
09. Since I’ve Been Lovin’ You
10. Dazed And Confused
11. Stairway To Heaven
12. The Song Remains the Same
13. Misty Mountain Hop
14. Kashmir
15. Whole Lotta Love
16. Rock And Roll
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Led-Zeppelin-vydaji-koncertni-zaznam-ze-sveho-reunionoveho-koncertu~25~zari~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.