Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníKytarová soutěž SAI

10.10.2018 | Autor: PR | sekce: novinky
Již šestým rokem se sejdou 8. listopadu 2018 v Pardubicích na konzervatoři kytaristé, kteří nehrají klasiku a pokusí se z odpoledního neveřejného semifinále probojovat do večerního finále.

Kytarová soutěž SAI je jedna z nejzajímavějších soutěží na našem území. Účastníci si totiž mohou hrát co chtějí, kromě klasické hudby. Nejsou omezeni ani věkem, ani žánrem, ani národností. Můžou hrát fingerpicking, jazz, blues, vlastní skladby i úpravy skladeb jiných autorů. Jedinou podmínkou je, že to musí být instrumentální skladba hraná na akustickou kytaru.

Jako každoročně bude možné vyhrát ručně dělanou kytaru Schneider, nákup v obchodě Kytary.cz v hodnotě 5 000,- Kč, luxusní obal na kytaru od firmy ŠIBA, nebo předplatné časopisu Muzikus a pro finalisty možnost zahrát si na festivalu PORTA, nebo KYTARA NAPŘÍČ ŽÁNRY.

Předsedou soutěže bude tentokrát fenomenální chilský kytarista Andrés Godoy, který je zajímavý tím, že má pouze levou ruku. Je to vlastně jediný jednoruký kytarista, který jezdí koncertovat po celém světě a jeho hudba i technika je zcela ojedinělá. Dalšími členy poroty budou známí čeští kytaristé: Norbi Kovács, Honza Žamboch a Standa Barek.

Kompletní informace o soutěži najdete na - http://kytarovasoutez.cz/

Přijeďte soutěžit, či se jen podívat.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Kytarova-soutez-SAI~10~rijen~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.