Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníKupte e-knihu a vyhrajte vstupenky na Pražský výběr

29.11.2016 | Autor: redakce | sekce: novinky
Nově jsme v elektronické podobě vydali velice úspěšnou knihu Luboše Andršta: Jazz Rock Blues Volume I.
Knihu tak můžete mít kdykoli k dispozici na svém PC, tabletu nebo mobilu, a to co potřebujete (nebo i celou knihu) si můžete dle potřeby i sami vytisknout:
www.muzikus.cz/eshop/jazz-rock-blues-volume-i-277Tato publikace známého jazzového kytaristy je více lexikonem hudební teorie než školou pro začínající hudebníky. Lze zde najít velmi vyčerpávající znalosti hudební nauky. Současná hudba jakéhokoli hudebního žánru se již nemůže vyhýbat teorii. Při seriózní a profesionální hudební práci je nutné znát spoustu věcí, které přinášejí větší svobodu uměleckého vyjádření - totiž svobodu volby.

Pro ty, kteří si do 5. prosince 12:00 zakoupí elektronickou verzi této publikace nebo publikace Rocková kytara I, máme překvapení: budou zařazeni do slosování o 3x2 vstupenky na koncert Pražského výběru 7. 12. 2016 v O2 aréně.

Do slosování o vstupenky budou zařazeni i ti, kteří si koupí nebo koupili elektronickou verzi knihy Rocková kytara I.
www.muzikus.cz/eshop/rockova-kytara-i-272


Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Kupte-eknihu-a-vyhrajte-vstupenky-na-Prazsky-vyber~29~listopad~2016/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.