Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníKC Vltavská se opět otevře kultuře, ve čtvrtek jej „pokřtí“ Dan Bárta

4.9.2009 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Bývalá budova pražského dopravního podniku u stanice metra Vltavská prošla rekonstrukcí a od příštího týdne bude opět sloužit kultuře. Do nové éry vstupuje s ambicemi stát se vyhledávaným multikulturním centrem metropole a láká na program hudební, divadelní, filmový, ale také na přednášky, workshopy a kurzy.

Oficiální otevření proběhne ve čtvrtek 10. září. Celodenní program zahájí už v dopoledních hodinách průvod masek a pouličního divadla, po němž budou v průběhu dne následovat ukázky z chystaných kurzů pro všechny generace. Ke shlédnutí bude rovněž výstava Jak šla historie Vltavskou, která mapuje historii budovy kulturního centra a jejího okolí.

Denní program, na který bude vstup zdarma, zakončí v 17 hodin vystoupení vokálního kvarteta Yellow Sisters ve foyer.
V 19 hodin pak v hlavním sále naváže večerní program, během něhož vystoupí Dan Bárta & Illustratosphere a skupina Laura a její tygři. Vstupenky na koncert jsou v dostání v předprodejních sítích Ticketpro a Ticketportal za 190 Kč.

Hned den po otevíračce se na Vltavské představí hip-hopeři PSH a Čistychov, a to v rámci prvního vydání cyklu Hip Hop CS, který se má konat pravidelně jednou měsíčně. Žánrovou rozmanitost nejlépe dokumentuje, že zde vedle toho do konce září vystoupí jak folkaři AG Flek, tak DJové Loutka a Ladida, skáčkaři Polemic nebo punkové kapely Slobodná Európa a Davová psychóza ze Slovenska, a dokonce i němečtí disco hrdinové Boney M ve verzi s Bobby Farrellem.

Výběr ze zářijového programu KC Vltavská:

10/09 Dan Bárta & Illustratosphere + Laura a její tygři
11/09 PSH + Čistychov + Mišo Biely
12/09 AG Flek
12/09 Tonya Graves & DJ Ladida
17/09 Slobodná Európa + Chiki Liki Tu-A
18/09 Boney M
19/09 DJ Loutka
24/09 Mango Salseros + Quarteto El Poderoso
25/09 Polemic
26/09 Davová psychóza
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/KC-Vltavska-se-opet-otevre-kulture-ve-ctvrtek-jej-pokrti-Dan-Barta~04~zari~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.