Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníJako support Rodrigueze se v Praze představí půvabná Španělka Lucia Scansetti

2.7.2016 | Autoři: , PR | sekce: novinky
Něha a síla, které zastaví čas, ukazují nejlépe, že přirozenost jednoho jediného lidského hlasu je to jediné, čemu potřebujete naslouchat. V hlase této nové umělkyně pocítíte nejhlubší emoce. Jen několik slov vyjádří to, že je jí pouhých jedenadvacet let, ale že její zpěv zní jako zpěv člověka plného životních zkušeností a nadějí. Její první album Dimensions of Dialogue se zrodilo v Madridu ve Španělsku díky crowdfundingové kampani, která shromáždila potřebné finance na jeho vznik během necelého měsíce. Album tvoří sedm písní, v kterých zpěvačka prochází všemi svými imaginárními myšlenkami za doprovodu delikátních zvuků, snových zvukových krajin a tak výjimečného hlasu, který se navzdory jejímu mládí pyšní vyzrálostí, vřelostí a klidem, kterými oplývají jen zkušení umělci.

Na scéně tedy máme nový hlas folkové femme: Lucía Scansetti je třaskavinou plnou popové měkkosti, organické ambience a klikatosti. Dalším mezníkem v její kariéře je fakt, že bude doprovázet Rodrigueze jako support při jeho letošním turné a 11. července zahraje před Rodriguezovým představením v pražském Foru Karlín.

Zbývajících pár vstupenek na koncert Rodrigueze, před kterým se jako support představí Lucía Scansetti, jsou k zakoupení v síti Ticketpro.

Více info na:

www.facebook.com/luciascansettiofficial
www.rodriguez-music.com
www.facebook.com/rodriguezmusic
www.dsmacku.com
www.unitedislands.cz
www.facebook.com/unitedislandsofprague
www.facebook.com/dsmackupromotion
www.forumkarlin.cz
www.facebook.com/forumkarlin
www.ticketpro.cz
www.goout.cz
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Jako-support-Rodrigueze-se-v-Praze-predstavi-puvabna-Spanelka-Lucia-Scansetti~02~cervenec~2016/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.