Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníHudba Depeche Mode zazní v kontroverzním muzikálu

21.6.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Playing the Angel je nejen název pět let starého alba Depeche Mode, ale taky název muzikálu s písněmi britské kapely, který připravuje divadelní soubor Unifaun ze středomořského ostrova Malta.

Mluví se o něm už teď, ale především z jiného důvodu, než je jeho hudební složka. Některá představení souboru totiž budí kontroverzi a nejinak tomu má být i v tomto případě. „Depeche Mode nejsou Abba nebo Queen, děj tak nemůže být veselý,“ uvedl pro místní noviny The Times of Malta Adrian Buckle, autor představení a šéf divadelní skupiny, kterou už v loňském roce za jednu z her postihla cenzura místních úřadů.

Playing the Angel má být příběhem dvou dospívajících chlapců objevujících lásku, kteří jsou zneužívání. „Je to smutný způsob objevování života,“ dodává Buckle.

Co na muzikál říkají sami členové Depeche Mode není známo, Unifaun má ovšem v plánu představení kromě Malty, kde by mělo mít premiéru začátkem příštího roku, odehrát i v jejich domovské Británii.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Hudba-Depeche-Mode-zazni-v-kontroverznim-muzikalu~21~cerven~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.