Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníDuo Stick&Bass(Chile) navštíví Prahu

20.9.2018 | Autor: redakce Muzikus | sekce: novinky
Dva sólovi umělci z Chile, kteří se spojili pod názvem Stick and Bass, Tomás Díaz a Mauricio Nader, pokračují ve svém úspěšném evropském turné, které 22. září navštíví i Prahu, konkrétně JammClub v Praze v Dejvicích.

Součástí jejich koncertu budou nejlepší čísla jejich repertoáru, jak sólová, tak i v souhře těchto nástrojů. Koncert je vhodný pro všechny druhy posluchačů.Tomás Díaz je jedním ze světově účinkujích hráčů na příklepový nástroj stick (Chapman Stick) podobně jako Tony Levin (Petr Gabriel, King Crimson aj.), Trey Gunn(King Crimson) nebo třeba i Mike Oldfield. U nás se stickem koketoval např. Petr Vavřík (Buty). Tomás pro stick ať už skládá své kompozice, či pro stick aranžuje lidové i moderní písně. V roce 2018 vydal album “Introspective”.Mauricio Nader povyšuje svůj nástroj, tedy basovou kytaru, kterou máme zafixovanou spíše jako bytostně doprovodný nástroj na nástroj sólový, zejména díky bravurní tappingové technice. V roce 2018 vydal své třetí CD “Our Soul Revealed” složené z jeho skladeb pro sólovou basovou kytaru doprovázenou symfonickým orchestrem, sbory, pianem, perkusemi a zvukovými efekty. Hudba tak připomíná třeba i filmovou hudbu, nebo new age.Speciálním hostem bude talentovaná mladá zpěvačka Viktoria Surmova.Oba hudebníci jsou velmi přátelští a tak po koncertě jistě bude prostor pro vaše případné dotazy.A moje doporučení? Neváhejte, pokud máte chuť na koncert, který jde trochu dál za horizonty toho, co obvykle v klubech slýcháme a máte chuť si poslechnout hudbu, která umí posluchače trochu i povznést. Něco mi říká, že v dnešní době je to obzvláště třeba. A v neposlední řadě … zní to prostě skvěle a je to zážitek.

informace o koncertu

Stick and Bass, speciální host Viktoria Surmova
JammClub (v blízkosti stanic MHD Hradčanská)
Pod Kaštany 3, 160 00
vstup 100, -

Tomáš Vondráček
JammClub, produkční
tomas@jammclub.cz


www.jammclub.cz

Youtube Link Tomás Díaz: https://youtu.be/hEG-hi6DrF8

Youtube Link Mauricio Nader: https://youtu.be/xRDFF1gchx0

Spotify Link Tomás Díaz: https://spoti.fi/2I1UFSX

Spotify Link Mauricio Nader: https://spoti.fi/2KI5FHA

www.mauricionader.com

www.tomasdiazs.com
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Duo-StickBassChile-navstivi-Prahu~20~zari~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.