Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníDalší várka jazzu v Mecce

19.2.2004 | Autor: Miloš Latislav | sekce: novinky

Jazz Club Železná vás zve do svého nového působiště v klubu Mecca v Holešovicích:

 

ČT  19. 2. 2004   21:00 Yvonne Sanchez Brazilian Mood - vocal latin jazz

90,- Kč
Koncert zpěvačky kubánského původu, která odrostla na brazilské muzice a jazze, v jej umění se odráží mnoho vplyvů  hlavně instrumentálních. Vystupuje v klubech a na jazzových festivalech (Kuba, Izrael, Brazílie, Francouzsko, ČR...) v spolupráci se zajímavými interprety Dan Bárta, YS a  Robert
Balzar Trio, YS Brazilian Mood. Aktuální sestava: Yvonne Sanchez, zpěv, Petr Dvorský, kontrabas + Roman Pokorný,  kytara.


  20. 2. 2004   21:00 
Baseline - funky pop,  23.30  Olympia
190,- Kč (pro držitele klubových karet JC Železná sleva 50 %)
Skupina Baseline se pohybuje na hraně žánrových oblastí popu, soulu, jazzu a fusion. Výrazně rytmicky pomalé groovy se širokými syntetickými plochami obohacuje svým nezaměnitelným soulovým zpěvem Tereza Nekudová. Dále v sestavě hrají Š. Eliáš - klávesy, J. Tulenko - basa, O. Pomajsl - bicí, M. Vondra - saxofon.


SO  21. 2. 2004  21:00 Vesna V.
Caceres & Anima Band - vocal latino jazz

KARNEVAL 23.30 dos latino maestro DJ Liquid, DJ Mucho

190,- Kč (pro držitele klubových karet JC Železná sleva 50%)      
Vesna V. Caceres  & Anima band čerpají hlavně z latinskoamerické hudby. Vybroušený vokální projev zpěvačky a její novátorské
aranže propůjčují skupině nezaměnitelný svěží zvuk latino jazzu. Při koncertech Vesnu a její akordeon doprovázejí V. Želinský, kytara, Petr Tichý, kontrabas, Standa Amcha, bicí, perkuse a Bharata Rajnošek, trumpeta.

Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Dalsi-varka-jazzu-v-Mecce~19~unor~2004/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.