Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníColours of Ostrava: Tomahawk s Mikem Pattonem, Woodkid, Jon Hassell nebo Submotion Orchestra

26.2.2013 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Program letošního ročníku festivalu Colours of Ostrava, který se bude odehrávat od 8. do 21. července v Dolní oblasti Vítkovice v moravskoslezské metropoli, posilují další zajímavá jména.

V první řadě jde o superskupinu Tomahawk, kterou tvoří zpěvák Mike Patton (Faith No More), kytarista Duane Denison (např. The Jesus Lizard), bubeník John Stanier (např. Helmet) a baskytarista Trevor Dunn (např. Mr. Bungle, Fantômas),

Tím však výčet ani zdaleka nekončí. Dále totiž na Colours zahraje francouzský písničkář a audiovizuální umělec Woodkid, jazzový trumpetista Jon Hassell,  dubstepový projekt Submotion Orchestra, ethno/electro/rocková formace Skip The Use či navrátivší se britská rocková kapela  Inspiral Carpets. Samostatnou kapitolu tvoří zpěvačky a písničkářky: z Portugalska přijede Sara Taveres, z Řecka Savina Yannatou a ze sousedního Polska  Maria Peszek a  Anna Maria Jopek.

Jmenovaní doplňují již dříve potvrzená jména v čele se Sigur Rós, Jamiem Cullumem či Damienem Ricem.

Permanentky v současné ceně 1650 Kč jsou k dostání do konce března 2013 v síti Ticketpro nebo v e-shopu na stránkách festivalu.

Colours of Ostrava, Ostrava – Dolní oblast Vítkovice, 18. – 21. 7. 13
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Colours-of-Ostrava-Tomahawk-s-Mikem-Pattonem-Woodkid-Jon-Hassell-nebo-Submotion-Orchestra~26~unor~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.