Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníČesko-anglické duo Remind ve svém debutovém singlu upozorňuje na duševní zdraví

29.4.2020 | Autor: redakce Muzikus | sekce: novinky
Nově vzniklé hudební duo Remind, za kterým stojí Ray Baseley a Adam Bry, představí světu 1. května svůj debutový singl s názvem Foul Thoughts. Mladí umělci se v něm za využití alternative a indie pop rytmů snaží upozorňovat na problematiku duševního zdraví.


Adam Bry a Ray Baseley jsou dlouholetými přáteli, kteří se rozhodli vstoupit na mezinárodní hudební scénu. Oba dva vyrůstali v hudebním prostředí. Ray jako syn tour managera a DJ Jamese Baseleye a Adam v rodině obklopen desítkami hudebních nástrojů. Duo je napůl britské a napůl české, a to jak národností, tak zaměřením a přístupem k hudbě.


První single je emocionální cestou, kterou nadnáší snové elektrické kytary, vintage syntezátory a melancholické vokály hlavního zpěváka Raye Baseleye. “Náš první singl se jmenuje Foul Thoughts a je určen všem, kteří si prošli nebo právě procházejí těžkým životním obdobím. Chceme, aby naše hudba pomáhala hledat lidem svůj vnitřní klid, aby s sebou nesla poselství” popisuje prvotinu Ray Baseley. Singl spatří světlo světa již 1. května.


Remind se při produkci vlastní hudby inspirovali od hudebních interpretutů jako Mac DeMarco a jeho melancholické písně o každodenních věcech, německé elektronické uskupení Moderat. Svým stylem zapadají do žánrů na pomezí alternative a indie pop. “Zásadní vliv na náš přístup k hudbě měla britská skupina Chemical Brothers, na které jsem já takřka vyrostl,” doplňuje Ray Baseley. Debutový singl s názvem Foul Thoughts upozorňující na problematiku duševního zdraví. vychází 1. května pod nezávislým vydavatelstvím Hooligans, jehož dlouhodobým cílem je dostat české nadějné hudební projekty do zahraničí. Foul Thoughts bude dostupná na všech hudebních platformách jako je Spotify, Apple music, Tidal a další. Více informací je k dispozici na webových stránkách www.hooliganslabel.com.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Ceskoanglicke-duo-Remind-ve-svem-debutovem-singlu-upozornuje-na-dusevni-zdravi~29~duben~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.