muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníVladimír Mišík oslaví své 65. narozeniny koncertem

6.3.2012 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Vladimír Mišík

Vladimír Mišík

foto: Daniel Vojtíšek/Sony BMG

Vladimír Mišík je jednou z nejvýraznějších osobností české populární hudby již od 60. let 20. století. Svou tvorbou ovlivnil celou řadu umělců ať už z hudebního, výtvarného či literárního prostředí. 8. března 2012 oslaví Vladimír Mišík své 65. narozeniny. A jak se na protřelého muzikanta sluší – oslaví je koncertem. 8. březen je zároveň Mezinárodním dnem žen. Jde toto skloubit v jeden večer do jednoho koncertu? Přijďte se přesvědčit, že to lze. Koncert se uskuteční v den narozenin – tedy 8. března, od 19.30 hodin v pražském Paláci Akropolis.
Vladimír Mišík si na tento neopakovatelný večer přizval kromě své domovské kapely ETC... i muzikantky: Žofii Kabelkovou, Páju Táboříkovou, Zuzanu Barchánkovou a Hanku Vyšínskou, kterým tak bude moci popřát k mezinárodnímu svátku a ony budou mít zároveň příležitost darovat Vladimírovi jakož i všem účastníkům koncertu nějakou svojí skladbu.

VLADIMÍR MIŠÍK & ETC... a hosté
Čtvrtek 8.3.2012
Palác Akropolis (Kubelíkova 27, Praha 3)
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Vladimir-Misik-oslavi-sve-65-narozeniny-koncertem~06~brezen~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.