muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníTricky si jako svůj pražský support zvolil kapelu The Ritchie Success

6.11.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Tricky

Kapelu The Ritchie Success založili v roce 2006 kytaristé Martin Kontra a Martin Růžička. Do sestavy se postupně přidali bubeník a výtvarník Jan Kotík, filmař a klávesista Benjamin Tuček a herec Phillipp Schenker. Teprve jeho performerské schopnosti a skandovaný zpěv v rodné němčině ideálně doplnily celkový zvuk, zahrnující mimo jiné vlivy diska 80. let, psychedelie, trip hopu, punku nebo industriální scény. Temná pulsující hudba TRS okouzluje monotónní naléhavostí, ale v hypnotických rytmech prosvítají i nečekaně průzračné melodie. V roce 2007 odehráli TRS společné koncerty mimo jiné s Moimir Papalescu and The Nihilists nebo s bandem Micka Harveye, v roce 2008 hráli například se Savage Republic, The Gallon Drunk nebo Kill The Dandies. Po smrti Jana Kotíka v prosinci 2007 skupina kromě koncertování pracovala na úpravách debutového alba, které vyšlo pod názvem Chloroform v roce 2009. V roce 2010 začali TRS pracovat na novém repertoáru. Živě můžete kapelu The Ritchie Success vidět jako support pražského vystoupení britského mága trip-hopu Trickyho.

Tricky a jeho pódiová kapela zahrají skladby z nového alba Mixed Race 8.listopadu v Lucerna Music Baru, The Ritchie Succes mu svým vystoupením připraví půdu.

Klub bude otevřen od 20:00.

Vstupenky za 550,- Kč + poplatky budou v prodeji od 21.září v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, v pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Tricky-si-jako-svuj-prazsky-support-zvolil-kapelu-The-Ritchie-Success~06~listopad~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.