muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSyn Leonarda Cohena vystoupí v Praze

28.10.2011 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Zpěvák a skladatel Adam Cohen (39), syn světoznámého Leonarda Cohena, se letos poprvé představí v České republice v rámci svého mezinárodního turné. Koncert se koná v úterý 6. prosince v Divadle U Hasičů.

Cohen mladší nyní vydává své nové CD Like a Man, a právě k němu se váže veliké mezinárodní turné, při kterém Cohen navštíví většinu Kanady, Evropy i Austrálie. V Praze si Cohen zahraje společně se speciálním hostem, zpěvačkou, kytaristkou a cellistkou v jedné osobě, Mai Bloomfieldovou.

Cohen, rodák z Montrealu, trávil dětství v prostředí přímo “nasáklém” uměním. Svoji první desku vydal Cohen v roce 1998 a postupně pokračoval v hudebním sebezdokonalování. Like a Man je Cohenova čtvrtá deska, která zároveň opouští původní pop-rockové stylizace ostatních jeho desek, a sympaticky odkazuje na rodinné dědictví v intimních folk-popových aranžmá. Leonard Cohen je z nové desky svého syna také nadšený. Cohen mladší si ale zachovává odstup - je sice synem svého otce, ale nekopíruje, pouze elegantně a skromně odkazuje otcovu tvorbu.

Ke své právě vyšlé desce Like a Man Cohen dodává: “Mám pocit, že jsem konečně dospěl. Celou dobu jako bych se toho bál, prostě jsem nechtěl, aby si všichni mysleli, no jo, to je syn Leonarda Cohena. Jenže jsem zjistil, že jsem na té hudbě vyrostl, a vždycky mi byla blízká. Tak jsem to zkusil po svém. Cítím to jako zadostiučinění, jako tichou výhru sám nad sebou. Je to skvělý pocit.”

Cohen starší (77) právě připravuje po sedmileté pauze svoji novou desku, s níž mu Cohen mladší také produkčně vypomáhá. Popřel ale, že by na ní s otcem hrál. Na to si ještě budeme muset počkat.

Vstupenky lze zakoupit ve všech pobočkách společnosti Ticketpro, a take přímo v Divadle u Hasičů (Římská 45, Praha 2, 120 00).


Začátek koncertu 20:00, otevřeno od 19:00

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK od 28.9. 2011

Vstupenky je možné zakoupit na všech pobočkách Ticketpro a take přímo v Divadle U Hasičů.

Objednejte si vstupenky na 296 333 333.

Objednejte online na Ticketpro.cz

Vstupenky k sezení: přední řady 710.- Kč, ostatní 530.- Kč (K ceně se mohou vztahovat servisní poplatky, jako např. poštovné)
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Syn-Leonarda-Cohena-vystoupi-v-Praze~28~rijen~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.