přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníNa třetí narozeniny SaSazu přijedou britští The Shapeshifters

16.2.2012 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Nejlepší klub v Praze, holešovické SaSaZu, oslaví už třetí rok své zářivé existence! Buďte při tom a slavte s námi na party, jakou toto město ještě nezažilo!

Chystáme pro Vás bouřlivou oslavu, plnou života a zábavy, na níž vás prostřednictvím video zdravic přivítají všechny hvězdy, které v SaSaZu doposud vystoupily a tím spoluutvářely jeho historii. První tisíc návštěvníků u vstupu navíc dostane masku s tváří některé z těchto hvězd, již bude moci nosit po celý večer.

Hlavní hvězdou narozeninové party bude legendární britské duo The SHAPESHIFTERS, podepsané mimo jiné pod tanečním megahitem Lola’s Theme, který dobyl vrchol britské singlové hitparády.

Speciální narozeninový set pro Sasazu namíchá hypertalentovaný mladičký švédský DJ MIKAEL WEERMETS, který Sasazu přivedl do varu během silvestrovské party Ride On Time. Za dýdžejský pult se coby gratulanti postaví i residenti DJ Black Jesus Crossover a DJ Neo s vokalistou Pavlem Caldou.

Pro Vaše oči se chystá laser show od mistrů Evropy z vyhlášeného slovenského klubu MINISTRY OF FUN. Vaše uši bude hýčkat křišťálový zvuk od KARA System. A chybět pochopitelně nebudou ani sexy tanečnice a další tematické performance.

Narozeninovým dárkem od nás pro Vás budou i exkluzivní ceny na baru! Všechny panáky po celou noc koupíte za 50,- Kč! Veškeré long drinky za 79,- Kč, vodka/red bull včetně všech koktejlů vás vyjde pouze na 99,- Kč a lahev Moet & Chandon pořídíte pouze za 1800,- Kč!

Oslavte třetí narozeniny SaSaZu s námi! Protože tou největší hvězdou jste pro nás Vy!

Prvních 500 lístků bude v předprodeji za pouhých 190,- Kč, po jejich vyprodání za 300,- Kč. Na místě za vstup zaplatíte 390,- Kč. V prodeji bude i limitovaná série VIP-all-inclusive vstupenek za 1200 Kč.

Předprodej v síti Ticketpro.
 
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Na-treti-narozeniny-SaSazu-prijedou-britsti-The-Shapeshifters~16~unor~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.