muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníMaďarská legenda Omega přijede do Zlína

4.12.2013 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Omega

Slavná maďarská skupina Omega s koncertem nazvaným Rhapsody a ve spojení se Symfonickým orchestrem Martina Luthera Univerzity z Halle/ Wittenbergu přijede 26.4.2014 do zlínské haly Euronics, aby zde předvedla fascinující rockovou show.

Je to nový projekt naší kapely. Ohlasy v zemích, které jsme už navštívili jsou vesměs pozitivní a všude je vyprodáno. V Maďarsku něco takového není možné, rock a symfonická hudba jsou neslučitelné,“ zve na koncert lídr kapely János Kóbor. Omega tento koncert připravila k 50. výročí založení souboru.

Skupina byla založena v budapešťském vysokoškolském klubu v roce 1962 Gáborem Presserem, známým také z Lokomotiv CT. Díky prvnímu albu s hitem Trombitás Frédi se Omega stává symbolem rockové generace v Maďarsku. Po vydání alba 10 000 lépés s nezapomenutelnou skladbou Gyöngyhajú lány, dodnes hymnou skupiny, se Omega stává postupně velmi populární nejen u nás, ale prakticky v celé Evropě. Svoje desky točí i v anglické verzi, díky čemuž se stává populární (jako jediná z „Východu „) i na britských ostrovech.

Činnost kapely v současnosti zvolnila, hraje však v téměř stejném obsazení v čele s charismatickým Jánosem Kóborem. Jejich koncerty nejen v rodném Maďarsku navštěvují tisíce fanoušků a jejich show je nezapomenutelným zážitkem.
Vstupenky v prodeji v síti Ticketportal a ve všech obvyklých předprodejích.


OMEGA
26.4.2014 Zlín – hala Euronics
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Madarska-legenda-Omega-prijede-do-Zlina~04~prosinec~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.