muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníKosheen se vrací do SaSaZu

31.8.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Kosheen

Kosheen

16.9.2010
SaSaZu Prague
live: KOSHEEN live /uk/
open 20:00
Předprodej v síti Ticketpro za 750 CZK / VIP all inclusive za 1600 CZK

Britští Kosheen se vrací na místo činu! Bude to téměř rok, co s velkým předstihem vyprodali holešovický klub SaSaZu a předvedli pro domácí publikum bez pochyby jedno z nejlepších show. Na jejich další vystoupení se připravte 16.9.2010, samozřejmě v kompletní pětičlenné koncertní sestavě a opět v SaSaZu.

Název Kosheen je složen ze dvou japonských slov, která v překladu znamenají „starý“ (ko) a „nový“ (shin).  Až s odstupem času se dá říct, že výběr názvu, který si bristolská parta před 11 lety dala, je pro jejich aktuální pozici maximálně výstižný. Kosheen se právem řadí mezi kapely, které díky zkušenosti a experimentování s mnoha hudebními styly a oddaností pro své publikum stále dokazují, že živé koncertování je dokáže 100% naplnit. I když nevydávají každý rok nové album, tak jejich popularita přesto stále roste a jejich hudba oslovuje i nové publikum.

Hudební smršť pod vedením nezkrotné Sian Evans a průřez alby Resist, Kokopelli a Damage bude tak jednou z hlavních koncertních událostí podzimu.

Nejlevnější vstupenky zakoupíte v předprodeji sítě Ticketpro za 750.Kategorie VIP „all inclusive“ galerie  jsou v ceně 1600 CZK.  
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Kosheen-se-vraci-do-SaSaZu~31~srpen~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.