muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníKosheen představí v SaSaZu novou desku Independence

13.9.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Kosheen

Kosheen

Vystoupení britské skupiny KOSHEEN, které proběhne ve čtvrtek 16.9.2010 v pražském klubu SaSaZu, přinese i novinky z dlouho očekávané desky. Kytarista Mark Davies (Markee Substance) potvrdil, že si pro Prahu připravili speciální show, kde zazní kromě staršího repertoáru i skladby z téměř hotového alba, které ponese název Independence. Kapela k tomu došla logickou úvahou – po Resist a Damage přichází Idependence.

Kompletní seznam skladeb ještě není sestaven, ale mezi klíčové skladby řadí už teď např. Waste, Spies, Addict, Harder They Fall, I Don´t Need It. V jedné věci ale jasno rozhodně je. Z popovějších nálad, které jsou patrné zejména na posledním albu, se kapela nekompromisně přesouvá opět více k tanečním věcem. Pod vlivy electra a ravu vzniklo album, které bude dle autorů hodně svižné a taneční. Prostý důvod pro poslech a ke koupi nové desky najdeme hned v názvu prvního singlu - Get A New One.

Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketpro za 750,- Kč / VIP all inclusive za 1600,- Kč. Nejlevnější vstupenky jsou v tuto chvíli vyprodané.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Kosheen-predstavi-v-SaSaZu-novou-desku-Independence~13~zari~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.