muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníJesus Christ Superstar: Jesus na turné 2003

21.10.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
V letošním roce, kdy se na prkna Karlínského divadla vrací jeden z nejúspěšnějších muzikálů všech dob, přichází na trh ojedinělý záznam pardubického vystoupení „Jesus na turné“ z roku 2003.

Netradiční koncertní podobu slavného muzikálu Andrewa Lloyda Webera a Tima Rice připravil a nastudoval dirigent a skladatel Ota Balage. Během více než 100minutového koncertu se představí Kamil Střihavka coby nezapomenutelný představitel Ježíše, Athina Langoska a Renáta Podlipná v roli Máří Magdaleny, Dan Bárta jako Jidáš, Aleš Brichta coby Pilát a další. Zvláštními hosty koncertu byli Dara Rolins, Tonya Graves a Jiří Korn & 4TET, kteří připravili skladby z muzikálu ve vlastních úpravách. Scénografická složka je dílem Šimona Cabana a režie se ujal Zdeněk Suchý.

Musikál Jesus Christ Superstar, který přebásnil Michael Prostějovský, dosáhl 1.288 repríz a v Praze ho shlédlo 850.000 diváků. Pět let po ukončení série muzikálových vystoupení Ježís znovu zabodoval u českého publika.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Jesus-Christ-Superstar-Jesus-na-turne-2003~21~rijen~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.