přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníJazzový Thea Soti Quartet se představí pražskému publiku

26.4.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Thea Soti Quartet

Thea Soti Quartet

foto: Lang Peter

THEA SOTI QUARTET
Čtvrtek 29. 04. 2010 19,30
Velký sál, Maďarské kulturní středisko v Praze
vstup zdarma


Thea Soti, mladá jazzová zpěvačka se zastřeným hlasem studuje v Berlíně. Jádro její nové formace tvoří duo zpěv-basová kytara, které úspěšně debutovalo na Jazzovém festivalu MOL. Křehký svět jejích vlastních skladeb je založen právě na zvláštním souzvuku basu a vokálu, který se za doprovodu rhodes a percussion stává osobitě vytříbeným. Quartet často vystupuje v jazzových klubech, vmultimediálních projektech a live act-ech v Berlíně i v Budapešti.

Thea Soti se narodila v roce 1985 v Backi Vinogradi (Srbsko). Od útlého věku studovala hudbu na základní umělecké škole v Subotica. Osm let hrála na klasicé piano a úspěšně se zúčastnila několika mezinárodních soutěží. Na Kőbánya Music College of Budapest se začala zabývat jazzem a moderní hudební styly. Momentálně studuje jazzový zpěv v Berlíně a představuje sé nové kvarteto mezinárodnímu klubovému a festivalovému publiku.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Jazzovy-Thea-Soti-Quartet-se-predstavi-prazskemu-publiku~26~duben~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.