muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníHip Hop Kemp vyhlašuje velkou soutěž: Jedeme na Kemp!

1.6.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Hip Hop Kemp 2010

Hip Hop Kemp 2010

Jelikož atmosféru festivalu tvoří nejvíce ze všeho jeho návštěvníci, rozhodli jsme se dát prostor fanouškům Hip Hop Kempu, aby ukázali co v nich je a trochu té každoroční atmosféry přenesli ještě před festivalem na video. Nejlepší video se pak nesmazatelně stane součástí letošního ročníku. Všichni, kdo se zúčastní, mají totiž šanci vyhrát kromě 5 lístků také účast v oficiálním televizním Hip Hop Kemp spotu, který poběží na některých domácích hudebních televizních stanicích.

Úkolem soutěžících je natočit s partou kamarádů co nejoriginálnější video, ve kterém si zakřičí „Jedeme na Kemp!“. Fantazii se meze nekladou a tak, ať už budou při křičení skákat z letadla, lítat ve vesmíru nebo se jen tak opalovat na pláži, těšíme se na to.

Soutěž bude mít dvě výherní skupiny (skupina = min 5 lidí). První skupiny, vybraná produkcí HHK dostane 5 lístků na festival + jejich video bude zakomponováno do oficiálního TV spotu festivalu. Druhá vítězná parta vyjde z internetového hlasování, které bude probíhat na oficiálních stránkách www.hiphopkemp.cz/jedemenakemp v měsíci červenci a ta obdrží také 5 lístků. Výherci budou exklusivně oznámeni na serveru www.denik.cz.

Jak se zúčastnit soutěže?
Soutěže se můžete zúčastnit zasláním vašeho videa, které bude splňovat parametry a požadavky uvedené na této stránce, nejpozději do půlnoci 30. června na emailovou adresu: jedemenakemp@hiphopkemp.cz

Časový průběh soutěže:
1.6 – 30.6 – posílání soutěžních videí
7.7 – 21.7 – anketní hlasování o výherci druhé ceny na oficiálních stránkách
28.7 – vyhodnocení soutěže na stránkách Deníku

Hip Hop Kemp, Hradec Králové - letiště, 19. - 21. 8. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Hip-Hop-Kemp-vyhlasuje-velkou-soutez-Jedeme-na-Kemp~01~cerven~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.