muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníFestivalový červen v pořadu Neon

19.5.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Chcete jet v létě na nějaký festival, ale nemáte moc peněž nazbyt? Nalaďte si pořad Neon Českého rozhlasu Pardubice, který v průběhu června rozdá vstupenky na sedm velkých tuzemských festivalů! Ve hře budou vstupenky na multižánrový festival Colours of Ostrava, tradiční přehlídky Trutnov Open Air a Benátskou noc, největší přehlídku ska a punku Mighty Sounds, dvě mladé akce Jam Rock a Open Air Festival a navrch ještě regionální část festivalu České hrady, která proběhne na Kunětické hoře. Celkem bude ve hře 26 volných vstupenek! V jednání jsou navíc soutěže i s dalšími festivaly včetně největší akce Rock For People. V průběhu června uslyší posluchači pořadu Neon pozvánky na další podstatné a zajímavé letní akce. Více informací ve vysílání pořadu Neon Českého rozhlasu Pardubice (každý čtvrtek 20:00) a na neon.rozhlas.cz

Jak budou probíhat soutěže?
27. 5. Jam Rock (6 vstupenek)
3.6. Open Air Festival (4 vstupenky)
10.6. Mighty Sounds (4 vstupenky) a Trutnov Open Air (2 vstupenky)
17.6. Benátská noc (4 vstupenky), Colours of Ostrava (2 vstupenky)
24.6. České hrady (4 vstupenky)

Neon: respektovaný rozhlasový týdeník Českého rozhlasu Pardubice. Každý čtvrtek od 20:00 (a v sobotní repríze v témže čase) přináší rozhovory se zajímavými osobnostmi tuzemské hudební scény, reportáže z akcí a řadu dalších rubrik.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Festivalovy-cerven-v-poradu-Neon~19~kveten~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.