přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníEddie Vedder vydá v květnu nové album i koncertní DVD

28.3.2011 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Eddie Vedder (Pearl Jam)

Eddie Vedder (Pearl Jam)

foto: Danny Clinch


Frontman Pearl Jam Eddie Vedder přichystal pro fanoušky velmi bohatý květen. Vydá nové studiové album, ale kromě toho i jedinečné koncertní DVD!

Eddie Vedder vydá po více než třech letech další studiové album! Samotné vydání je naplánováno na 30. května a půjde o velmi speciální desku. Jak již název “Ukulele Songs“ naznačuje, Vedder toto album natočil pouze za doprovodu právě tohoto hudebního nástroje.

Mezi šestnáct písní, kterým vévodí singl “Longing To Belong“, najdeme i dvě nevšední kolaborace. Skladbu “Tonight You Belong To Me“ s Vedderem natočili Cat Power a hlavně v písni “Sleepless Nights“ o svém pěveckém umění opět přesvědčí nám všem dobře známý Glen Hansard. Ten několik let tvořil pár s Markétou Irglovou, jejich společný duet “Falling Slowly“ dokonce získal Oscara za nejlepší filmovou skladbu.

Aby toho fanoušci Eddie Veddera neměli v květnu málo, ve stejný den vydá tento výtečný umělec i koncertní DVD. Pod názvem “Water On The Road“ najdeme záznam dvou srpnových koncertů, které v roce 2008 Vedder absolvoval ve Warner Theatre ve Washingtonu. Koncertní záznam nabízí již ochutnávku z nové ukulele desky v podobě skladby “You’re True“, představí to nejlepší z jeho úžasného debutu “Into The Wild“ a samozřejmě nezapomene i na ty největší pecky jeho domovské kapely Pearl Jam. Bonusem bude i několik výjimečných coververzí, které Eddie Vedder do svého koncertního repertoáru zakomponoval…

Eddie Vedder se v květnu vrátí s novou deskou “Ukulele Songs“ a zároveň i s koncertním DVD “Water On The Road“. Oba nosiče vydá 30. května Universal Music!
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Eddie-Vedder-vyda-v-kvetnu-nove-album-i-koncertni-DVD~28~brezen~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.