muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: YOKO ONO

24.4.2012 Punková legenda Iggy Pop se začátkem května připomene s překvapivou kolekcí písní. Na mušku si tentokrát vezme kupříkladu píseň La Vie En Rose od královny šansonu Edith Piaf, dále třeba skladbu Michelle od The Beatles či Only the Lonely Franka Sinatry.
8.10.2011 Možná se to nezdá, ale dnes je tomu už rovných čtyřicet let ode dne, kdy vyšlo album Imagine Johna Lennona. A aby toho nebylo málo, sám její autor by zítra oslavil jedenašedesátiny. Dnes zkráka nemáme jinou volbu.
16.8.2011 Přestože se již může zdát, že se letošní festivalová sezóna pomalu chýlí ke konci, na Islandu tomu tak ještě zdaleka není. Hlavní festivalová událost se zde má teprve odehrát.
30.1.2007 Umělkyně Yoko Ono v únoru vydá album remixů a coververzí svých písní v podání interpretů reprezentující nejrozličnější hudební žánry. V březnu pak na ni naváže obdobná kolekce tanečních remixů písní Yoko Ono.
23.1.2007 Být potomkem slavných rodičů musí být těžké. Své by o tom mohl vyprávět i Sean Lennon, syn Johna Lennona a Yoko Ono. Z jeho snahy vymanit se z područí slavných rodičům a nesporného uměleckého talentu...
18.12.2006 Sean Lennon, mimochodem syn Johna Lennona a Yoko Ono, se 5. února 07 v rámci turné k nedávné albové druhotině Friendly Fire zastaví v pražském Lucerna Music Baru.
1.2.2006 Rok se s rokem sešel a podobně, jako tomu bylo loni, uspořádá vdova po Johnu Lennonovi Yoko Ono u příležitosti svých 73. narozenin i letos speciální audiovizuální představení.
7.12.2005 Uplynulo celých pětadvacet let od tragické smrti Johna Lennona, velkého hudebníka a skladatele, zakladatele legendárních The Beatles. John Lennon podlehl 8. prosince 1980 těžkým poraněním, které mu způsobily výstřely z revolveru psychicky labilního fanatika.
19.10.2004 Yoko Ono hodlá v islandském Reykjaviku vztyčit 'Obelisk míru'. Obelisk bude doslova obložen všemi přáními, které lidé namotávali na tzv. 'Strom tužeb', umělecké dílo, které vdova po Johnovi...
13.3.2002 Historie se znovu opakuje: Yoko Ono, (tedy samozřejmě nejen) vdova po Johnu Lennonovi, si v centru Londýna pronajala reklamní prostor k propagaci myšlenky světového míru. Billboard "Imagine all...

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.