muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: X-PRESS 2

6.9.2008 Letos Semtex Culture oslavil polokulaté páté jubileum a ve dvou rovinách se od klasického festivalového formátu více přiklonil k tanečním open-air partiesZahrát k tomu přijel mimo jiné Jamajčan Shaggy s kapelou nebo britští Kosheen.
29.7.2008 V Mariánském údolí na východním okraji Brna se 30. srpna uskuteční pátý ročník festivalu Semtex Culture. Coby headliner byl už před časem avizován jamajský dancehallový zpěvák Shaggy, k němuž nyní do soupisky přibyla dvojice britských elektronických projektů: X-Press 2 a Kosheen.
5.2.2007 Dvojici zajímavých hostí si na tento měsíc do svých útrob přizval pražský komplex Karlovy lázně. Již tento pátek se v něm představí britská trojice X-Press 2 a nedlouho poté sem zavítají jejich krajané Phats&Small.
8.8.2006 Britská trojka X-Press 2 na polovinu září ohlašuje vydání dlouho odkládané novinky Makeshift Feelgood.
21.2.2002 David Byrne přispěl zpěvem na skladbu Lazy tanečního tria X-Press 2. Skladbu, kterou si můžete poslechnout na adrese www.skint.net rovněž nedávno remixoval Fatboy Slim. V původní verzi se píseň...

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.