muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: WU-TANG-CLAN

12.1.2010 Ukrajinský mág sídliaci na Slovensku - Karaoke Tundra - pravidelne búri mútne vody slovenskej elektronickej scény. Tentoraz to je už tretím setom kolekcie s názvom Natural Selection, ktorú si môžete staihnuť zadarmo.
10.7.2008 V Incheba Areně na pražském Výstavišti právě probíhá festival Indoor Hip Hop Jam, jehož hlavními hvězdami jsou američtí Wu-Tang Clan. Stejně jako v případě jejich loňského koncertu v T-Mobile Areně ale dorazili bez jedné ze svých vůdčích osobností, rappera Method Mana.
10.6.2008 Přesně jeden měsíc zbývá do festivalu Indoor Hip Hop Jam, na kterém v pražské Incheba Areně představí kultovní Wu-Tang Clan. S blížícím se termínem pořadatelé začínají odkrývat i jména dalších účinjujících, kterým vévodí miamští Black Violin.
4.6.2008 Zejména hip-hopu, reggae a jim spřízněným žánrům bude zasvěcen polský festival Wroclaw 2012, jehož první ročník se uskuteční 19. a 20. července v areálu Pola Marsowe v (od Čech nepříliš vzdálené) Wroclawi.
20.5.2008 Od doby, kdy pořadatelé festivalu Hip Hop Jam oznámili zrušení jeho letošního ročníku, uplynuly dva týdny. Jako náplast ale připravili jednodenní halový Indoor Hip Hop Jam, který se uskuteční 10. července v pražské Incheba Areně a jehož hlavními lákadly budou kultovní Wu-Tang Clan.
5.5.2008 Necelý měsíc po pražském vystoupení Method Mana a necelý rok po zdejším koncertu jeho domovského Wu-Tang Clanu přichází zpráva o dalším návratu jednoho ze členů kultovního seskupení na česká pódia. Pražský Lucerna Music Bar bude 4. června hostit rappera GZA.
16.7.2007 Vydání plánovaného comebackového alba legendární hip-hopové formace Wu-Tang Clan nazvaného 8 Diagrams bylo zatím odloženo, ale to na reunionové turné nemá sebemenší vliv.
30.5.2007 Ti, kdo nestihnou zakoupit vstupenky na Triumph Indoor Hip-Hop festival, kde se poprvé tuzemskému publiku představí kompletní sestava Wu-Tang Clanu, do konce května, budou mít ještě šanci. Tentokrát však již nikoliv za 450 Kč...
26.4.2007 V letošním roce už Praha měla tu čest se sólóvými koncerty členů Wu-Tang Clanu - Raekwona a Method Mana. Léto ale nabídne vystoupení legendární hip-hopové sestavy v celé její aktuální sestavě.
1.3.2007 Nejen hudbou Patti Smith a skupin The Hives, Cansei de Ser Sexy, The Pipettes, či Mando Diao budou návštěvníci letošního ročníku slovenského festivalu Pohoda živi. Zahrají zde rovněž Basement Jaxx a Wu-Tang Clan.

1-10 (17) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.