muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: WARREN SUICIDE

3.11.2011 Berlínská skupina Warren Suicide o víkendu vydala novou desku World Warren III. Album v Česku představí už v pondělí 7. listopadu na Conference v pražském klubu Roxy, kde elektrorockové duo bude předskakovat projektu Apparat.
7.10.2011 Apparat sami rozhodli, kdo bude jejich předkapela v listopadu v Roxy na Conference. Na celém evropském klubovém turné je provází electroclashový projekt Warren Suicide.
12.3.2009 Zpěvačka Emilíana Torrini je po své krajance Lay Low, která jí shodou okolností předskakuje na právě probíhajícím turné, druhou potvrzenou zástupkyní Islandu na trenčínském festivalu Bažant Pohoda.
21.11.2008 V Bratislavě, Brně a Praze v průběhu příštího týdne zahraje berlínská electro-clashová formace Warren Suicide. A nebude sama: večery bude zahajovat instrumentální power-popová trojice Sunflower Caravan a afterparty po koncertech bude mít pod taktovkou Steve Morell z The Scandals.
31.10.2008 Warren Suicide, berlínské duo doprovázené alternativním třetím členem, kreslenou postavičkou Warrenem, chce po dvou letech znovu vzít na temnou projížďku udergroundem budoucnosti. V bočních chodbičkách se ale stroj začíná zasekávat. Drhne.
16.9.2008 V Česku hojně vystupující Warren Suicide rozšíří domácí koncertní zastávky o další dvě položky. Písně z nové desky Requiem For a Missing Link představí nejprve 26. 11. na brněnské Flédě, o den později pak v pražském Abatonu.
9.4.2008 Na letištní ploše aeroklubu Tábor proběhly v minulosti festivaly Go Planet Roxy a Love Planet, na jejichž tradici chce letos navázat multižánrový hudební Planet Festival, který se uskuteční 13. a 14. června.
26.12.2007 Po zahraničních singlech a domácích objevech je čas postoupit dál. Tentokrát rekapitulujeme, které z letošních hudebních akcí nás zaujaly nebo ze kterých si odnášíme vzpomínky. Je evidentní, že máme rádi pohodu, Pohodu...
31.10.2007 Na desátém ročníku studentského festivalu Strahov Open Air zahráli němečtí Warren Suicide, Peha ze Slovenska a dále Anna K, Jiří Schmitzer, Skyline, Airfare a Mandrage. My vám přinášíme fotoreport.
1.10.2007 Jubilejní desátý ročník festivalu Strahov Open Air, pořádaného u příležitosti zahájení nového akademického roku, se uskuteční 10. října v areálu strahovských kolejí v Praze.

1-10 (23) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.