muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: VLADIMÍR VÁCLAVEK

28.6.2012 Zítra v areálu letního kina na litoměřickém Střeleckém ostrově odstartuje na osmnáctý ročník festivalu Litoměřický kořen. Žánrová linie se ponese v podobném duchu jako v předchozích letech.
23.8.2010 Vladimír Václavek opět míří do rockovějšího ramene Dunajské delty. Album Edel představuje synergii dlouholetých i nových spoluhráčů, kdy k bubeníkovi Miloši Dvořáčkovi přibyli dva němečtí hudebníci, kytarista Frieder Zimmermann, který nezapře...
4.2.2010 V pražském Paláci Akropolis se zítra rozjede série koncertů Songfest.cz – Rok tygra 2010, na kterých zpěvačka Feng-yün Song, herec Jaroslav Dušek a řada dalších umělců oslaví příchod nového roku dle lunárního kalendáře.
13.1.2010 Jedním z prvních festivalů po novém roce bývá už tradičně Lednový underground v Kralupech nad Vltavou. Tentokrát proběhne jeho devátý ročník, který o tomto víkendu představí více jak deset kapel i sólistů napříč žánrovým spektrem.
7.9.2008 Ve fotogalerii z druhého dne desátého ročníku mikulovského festivalu Eurotrialog se můžete podívat na záběry z koncertů skupin Swordfishtrombones, Oswald Schneider, 100°C, Budoár staré dámy, Nuck Chorris Gang, nebo třeba z vystoupení Vladimíra Václavka s Milošem Dvořáčkem.
27.6.2008 Letní filmová škola prošla za poslední rok výraznými změnami, nicméně 34. ročník je již v plném proudu příprav. V programu festivalu tak ani letos chybět bohatý hudební program.
6.12.2007 Pojem pesničkárstvo vyvoláva predstavu o zarastenom a zhrbenom chlapíkovi s gitarou, kdesi v rohu zafajčenej krčmy. Tento pojem takisto slúži na pomenovanie akéhokoľvek interpreta, ktorý pochádza z Írska.
21.11.2007 Írsky muzikant Richie Egan alias Jape sa na prelome novembra a decembra objaví v dvoch českých a dvoch slovenských kluboch. Predstaví tam svoje aktuálne EP Jape is Grape.
15.6.2007 Dva ze vztyčných letních festivalů na jižní Moravě, mikulovský Eurotrialog a Festival Boskovice, připravili i pro letošní rok bohatý program, nabízející spíše menšinové žánry hudebního spektra.
3.2.2007 Tradiční oslava příchodu nového čínského roku se uskuteční 17. února v prostorách pražského Divadla Archa. Pro toho, kdo má dost bezduchých a prázdných silvestrovských veselic západní společnosti, připravila dramaturdie klubu novoroční oslavu, která vychází z odlišné kultury a přináší tak jiný pohled na přelom roku.

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.