muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: VARHAN ORCHESTROVIČ BAUER

28.9.2011 Český národ projevuje svou hrdost jen ve výjimečných případech, z nichž se naprostá většina překrývá s výhradně úspěšným koncem sportovních akcí. Přitom je celá řada důvodů, proč být na tuzemské rodáky náležitě pyšný.
5.10.2009 Varhan Orchestrovič Bauer je prototypem hudebního skladatele, aranžéra a dirigenta, u kterého hranice žánrů splývají v jeden celek. Skládá jak vážnou, tak i filmovou hudbu či hudbu k reklamám...
7.8.2007 Legendární filmový režisér Miloš Forman, scénárista i divadelní režisér, na sebe strhnul pozornost v 60. letech filmy Konkurs, Černý Petr, Lásky jedné plavovlásky a Hoří má panenko...
10.7.2007 Do svého třetího ročníku o nadcházejícím víkendu vstoupí multikulturní putovní festival České hrady.cz. Jeho první letošní zastávkou bude středočeský hrad Točník. Vystoupí Aneta Langerová, Lenka Dusilová, Jiří Schmitzer, Wohnout, Kryštof, nebo Divokej Bill.
12.4.2007 Jedinečná příležitost spatřit na jednom pódu tvůrce a interprety hudby k filmu Miloše Formana Goyovy přízraky se dnes večer naskytne návštěvníkům pražské Městské knihovny.
14.1.2007 Držte si klobouky, protože klidný pondělní večer strávený u televize začíná být v posledních letech spíše už přežitkem. Neustále se něco děje, a tak ani výjimkou není koncerty řádně nabitá první noc pracovního týdne.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.