muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: VÁCLAV NECKÁŘ & BACILY

24.7.2013 První studiovka Vaška Neckáře s Bacily vyšla v roce 1975 a zapůsobila jako zjevení. Mezi autory deseti skladeb měli největší zastoupení textař Zdeněk Rytíř a kytarista Ota Petřina, který celé album aranžoval.
15.10.2012 Avizované předvánoční turné zpěváka Václava Neckáře po halách v devíti českých a moravských městech nakonec neproběhne podle původního plánu. V polovině prosince zpěvák odehraje pouhé tři koncerty, zbylé jsou přeloženy na příští rok.
23.8.2012 Zpěvák Václav Neckář završí úspěšný letošní rok, ve kterém mu vyšlo comebackové album Dobrý časy, koncertním turné, se kterým před Vánoci zavítá do celkem devíti hal po celé republice.
28.6.2012 Okolo Třeboně, tak zní název tradičního multikulturního festivalu, jehož letošní ročník bude probíhat od pátku do neděle na různých místech v - jak ostatně už sám název napodívá - Třeboni.
5.6.2012 Václav Neckář, český zpěvák a herec, chystá pro své fanoušky překvapení. Neckář, který byl letos uveden do Síně slávy hudebních cen Anděl, se rozhodl v měsíci listopadu a prosinci tohoto roku uskutečnit velké vánoční turné...
23.4.2012 Sedmadvacátého dubna se uskuteční pátý ročník festivalu Čarodějáles, jenž bude probíhat na brněnské Riviéře.Kapely budou souběžně hrát na třech stagích - Starobrno Stage bude zaměřena především na mladší ročníky...
21.4.2012 Příští pátek a sobota bude patřit Plzeňskému majálesu, který letos oslaví už dvacátý třetí ročník. Páteční koncerty proběhnou na náměstí Republiky. Vstup bude zdarma, takže si fanoušci kapel United Flavour, Discoballs, Nebe, Chuť, V3SKA a L. A. užijí své oblíbence o to víc.
17.11.2010 CD reedice slavného dvojalba Václava Neckáře se skupinou Bacily (původní vydání 1977) už jedno vyšla. Tahle se od něj obsahově v ničem neliší, tedy pokud jde o dva audiodisky. Navíc je tu ovšem bonusové DVD.
31.7.2007 Dvojkoncert Václava Neckáře a baskytaristy Fernanda Saunderse je na zítřejší večer připraven do areálu lesního divadla v Řevnicích nedaleko Prahy.
25.6.2007 Jubilejní dvacátý ročník si letos odbyde už kultovní festival, odehrávající se v blízkosti východočeského Trutnova. „Český Woodstock“ bude opět třídenní a tradičně přijde zhruba v polovině srpna.

1-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.