muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: VÁCLAV KOUBEK

14.6.2012 Letos se ve Valašském Meziříčí koná už 30. ročník multižánrového festivalu Valašský špalíček. Program bohatý na zajímavá jména slibuje, že rozhodně je na co se těšit.
9.1.2012 Klubový festival Lednový underground letos vstupuje do desátého ročníku. Již o tomto víkendu jím ožijí středočeské Kralupy nad Vltavou.
22.7.2010 Jubilejní pětadvacátý ročník festivalu Folkové prázdniny vypukne tuto sobotu v Náměšti nad Oslavou. Přehlídka, která ve své dramaturgii dává prostor domácímu i zahraničnímu folku, folklóru a world music, potrvá i tentokrát osm dnů a obsadí historické centrum města v čele se zámeckým parkem.
16.1.2008 Strašně milé album! Spojení Václava Koubka s irskými „tradicionalisty v pubrockovém rouše“ The Hogs dopadlo nad očekávání dobře, třebaže nepřináší v podstatě nic jiného, co bychom už dávno neznali...
13.11.2007 Pražský klub Rock Café se tuto sobotu stane dějištěm čtvrtého ročníku charitativního festivalu Pozdní sběr, který si klade za cíl finančně podpořit Dětské krizové centrum, zabývající se problematikou týraných, zneužívaných a zanedbávaných dětí.
4.10.2007 Následující měsíc vypadá ve Východních Čechách slibně. Kromě koncertů tuzemských kapel, které nejsou k vidění tak často, se tentokrát sešel i slušný počet zahraničních. Švédský underground, folk, křest, maďarský jazz.
3.9.2007 Linhartova nadace tento týden v areálu zámeckého parku v pražských Dolních Počernicích uspořádá první ročník multikulturního Linhart festivalu. Jeho cílem je představit dvacetiletou činnost nadace a umožnit setkání veřejnosti s umělci, kteří s nadací spolupracovali a podíleli se na jejích aktivitách.
29.8.2007 Devátý ročník mikulovského festivalu Eurotrialog se uskutečnil od 23. do 26. srpna v areálu místního letního kina. Návštěvníkům se tentokrát představili mimo jiné maďarští Erszi Kiss, Dan Bárta společně s N.O.D., Už jsme doma, Traband, či Lenka Dusilová.
6.8.2007 Metropolitní festival, který obyvatelům i návštěvníkům Plzně bez nutnosti placení vstupného nabízí zajímavý desetidenní program plný jazzu, folku i world music – taková bude přehlídka Na ulici, jejíž čtrnáctý ročník bude od zítřka až do 16. srpna probíhat v centru západočeské metropole.
5.7.2007 Letošní ročník multižánrového festivalu Okolo Třeboně je již minulostí. Pojďte se s námi podívat do tohoto lázeňského městečka, které vás vtáhne nejen tóny linoucími se ze zámeckého nádvoří a pivovarského dvora.

1-10 (18) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.