muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE TOY DOLLS

17.5.2012 Tradiční narozeninová oslava kapely Tři sestry, pochopitelně v dostatečně punkovém duchu, se bude konat už tento pátek a sobotu na pražském koupališti Džbán. Na dvoudenní festival dorazí většina české punkové scény...
23.3.2010 Největší hudební festival ve střední Evropě nechal na své první kapely i tentokrát docela dlouho čekat. Výsledek se ale dostavil a hned první várka naznačuje příslib, že na ostrově Obudai v maďarské Budapešti nebude mezi 11. a 16. srpnem o zábavu nouze.
2.7.2008 Slovo hyperaktivní padne k Lou Fanánkovi Hagenovi jako ulité. Je až s podivem, že vedle své muzikálové textařské činností a neustalého koncertování se skupinou Tři sestry, která letos slaví 23. výročí...
31.1.2007 Letošní ročník českobrodského festivalu Rock for People, který proběhne od 4. do 6. července, bude mít silnou konkurenci v podobě slovenského Hodokvasu. Na rozdíl od něj však již představil jména prvních interpretů: The Levellers, The Toy Dolls, Deti Picasso, či Mory Kanté.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.