muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE TALLEST MAN ON EARTH

27.4.2016 Album Dark Bird Is Home nevypadá, že pochází z jedné doby, jednoho místa nebo z jednoho magnetofonu. Písničky a zvuky byly nahrávány v různých zemích a studiích, nesou v sobě jistou omšelost a prach.
25.5.2015 I v sedmém Bedekru je stále co objevovat. Nevěříte? Tak místo krosny sbalte přehrávače, nažhavte sluchátka a pojďte si hrát na světoběžníky s námi. Česko, Slovensko, Polsko, Švédsko, Anglie, Austrálie. Tam všude zavítáme.
16.4.2015 Možná jsme příliš konzervativní, ale nějak se nám zdá, že by se The Tallest Man on Earth měl zase vrátit jenom k akustické kytaře. Nebo ne? Nové album Kristiana Matssona, pojmenované Dark Bird Is Home, vyjde už 12. května, tak uvidíme.
24.2.2015 Po José Gonzalezovi se s novou deskou vrací i další švédský folkař, Kristian Mattson, známý spíše pod monikerem The Tallest Man On Earth. Na své čtvrté řadovce znovu objevuje nové zvukové možnosti. První skladbu Sagres si můžete poslechnout skrze soundcloud.
16.2.2015 Musí to být pěkný pocit. Jako v podstatě neznámá kapela si vydáte skromně nahraný debut, ten se uchytí, skočí po něm významný label a vy se takřka přes noc stanete hudebníky, kteří mohou opustit zaměstnání a hudbou se živit.
26.11.2014 José González vydává začátkem příštího roku svou třetí řadovku, zastaví se taky v Praze. A co třeba další švédský písničkář The Tallest Man On Earth? Jeho poslední deska There's No Leaving Now byla úspěšná, ale nezabodovala úplně tolik, jako třeba předcházející The Wild Hunt.
28.6.2012 V nedávném článku o švédském folkaři Kristianu Matssonovi, vystupujícím pod jménem The Tallest Man on Earth, jsem si kladla otázku, jak asi dopadne nové album. Matsson totiž požádal o pomoc další muzikanty a poprvé doplnil svoje skladby výrazným doprovodem.
5.6.2012 Jestli Kristian Matsson aka Tallest Man on Earth v něčem blafuje, jsou to jen dvě věci. Zaprvé není nejvyšším člověkem na zeměkouli. Podle fotek a videí ho hádám tak na metr osmdesát. Za druhé to není Američan, ale Švéd.
4.6.2012 There’s No Leaving Now, to je třetí řadové album Kristiana Matssona, švédského písničkáře a milovníka amerického country a blues, který vystupuje pod jménem The Tallest Man on Earth.
16.5.2012 Víte, co se všechno stalo v roce 1904? Ruský psycholog a lékař I. P. Pavlov získal Nobelovu cenu za medicínu, začala rusko-japonská válka a zemřel světově proslulý hudební skladatel Antonín Dvořák.

1-10 (18) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.