muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE POLICE

1.11.2012 Dnešní host této rubriky je muzikant, který se věnuje hudební a zvukové režii v předních nahrávacích studiích, především ve studiu Propast, ve kterém realizoval desítky nahrávek se špičkovými interprety popové a rockové scény.
2.10.2011 Sting dneska slaví šedesátku. Blahopřejeme a vzpomínáme na jeho mládí. Třeba jak tenkrát v osmdesátém s The Police hrál před zasněženou chatou a zpíval si u toho De Do Do Do, De Da Da Da. Pěkné video!
10.3.2010 Kytarista skupiny Monkey Business Olda Krejčoves má za sebou účast v mnoha hudebních skupinách a jeho kytara je slyšet na více než pětadvaceti deskách různých interpetů. Svoje dlouholeté zkušenosti zúročil na autorské desce...
25.6.2009 Rytmická formace Tam-Tam Orchestra v čele s perkusisitou Milošem Vacíkem, který dřív účinkoval ve skupinách Sluneční orchestr, Pražský Výběr, či v projektu Slet bubeníků, slaví v těchto dnech deset let od svého založení...
4.3.2009 Reunion této legendární kapely, který se protáhnul na dva roky, je již definitivní minulostí. Za tu dobu pánové Andy Summers, Stewart Copeland a Sting stihli několikrát objet svět, znovu se pohádat, nekomunikovat...
18.12.2008 Svoji dosavadní kariéru shrnula jedna z nejlepších domácích pop rockových zpěvaček vloni na přepychově pojatém CD+DVD s názvem Best Of ‘93 ‘07. Letošní dlouho připravované podzimní koncertní turné Anna K musela nakonec...
26.11.2008 Přes veškeré úvahy, snahy a očekávání se loňské mimořádné comebackové turné The Police České republice přece jenom vyhnulo. Jistou satisfakcí tudíž může být právě vydávané DVD Certified.
25.5.2007 Reunion skupiny The Police nebere konce. Po avizovaném koncertním turné, jež bude mít zastávku i v České republice, vydává trojice Sting, Andy Summers a Stewart Copeland výběrové dvojalbum The Greatest Hits. Na trhu by se mělo objevit 11. června.
17.3.2007 Už tradičně je součástí doprovodného programu filmové přehlídky Febiofest značné množství hudebních akcí. V letošním roce nabídnou pořadatelé festivalu kromě samotných koncertů také projekci skupiny filmů s hudební tématikou.
5.3.2007 Genesis a Police - to jsou dvě legendy, které si na letošek naplánovaly comebacková turné. Shodou okolností přitom obě zavítají i do Prahy.

1-10 (12) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.