muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE NIHILISTS

18.12.2007 Lákavý dvojkoncert se na čtvrteční večer chystá do pražského Klubu 007 Strahov. Na programu bude křest debutového alba švýcarsko-české kapely The Ritchie Success a koncertní premiéra nového projektu Kill The Dandies!.
27.11.2007 AKTUALIZOVÁNO Elektronická formace Moimir Papalescu & The Nihilists ukončila po čtyřech letech společné práce a dvou vydaných albech svou činnost. Zpěvačka La Petite Sonja to oznámila prostřednictvím MySpace stránky skupiny.
24.10.2007 Po roce se o slovo opět hlásí party Manipulation Night, electroclashový večírek pořádaný z iniciativy zakladatelů labelu Manipulation records – skupiny The Nihilists. Nejen ta, ale zároveň i řada jejích hostů, zahraje zítra večer v pražském klubu Rock Café.
29.8.2007 Čtvrtý ročník filmového festivalu Fresh Film Fest nabídl letos návštěvníkům program hodný stříbrného podnosu Grandhotelu Pupp. Mezi pomyslné třešinky na dortu se zařadily kapely jako Warren Suicide, The Nihilists, Midi Lidi nebo Sunflower Caravan.
25.8.2007 Po loňském ročníku, který, řekněme to upřímně, měl své mouchy, se dalo očekávat, že se pořadatelé poučí a chyby odstraní. A musím říct, že se tak stalo. Vystoupili Art Brut, I am X, UK Subs, Chikinki, nebo Therapy?...
31.7.2007 Zítřejší warm-up party pro nedočkavé odstartuje již sedmý ročník festivalu O2 Sázavafest, tentokrát poprvé v Kácově. Hlavními hvězdami akce budou britští Kosheen a zpěvačka Skye.
30.7.2007 Putovní festival České hrady.cz se o posledním červencovém víkendu zastavil na Švihově a my vám přinášíme fotogalerii z hlavního sobotního programu, ve kterém vystoupila mimo jiné Aneta Langerová a skupiny Wohnout, The Nihilists, Vypsaná fixa, či Gaia Mesiah...
25.7.2007 Festival Hrachovka letos vkročil do čtrnácti let své existence a doufejme, že tentokrát to byl krok pravou nohou. I letos se na Hrachovku mohou těšit milovníci mnoha žánrů, punkem počínaje a dance konče. Návštěvníci se mohou těšit například na Art Brut, I AM X, Chikinki, Ninu Hynes, Tata Bojs, Support Lesbiens a další...
10.7.2007 Do svého třetího ročníku o nadcházejícím víkendu vstoupí multikulturní putovní festival České hrady.cz. Jeho první letošní zastávkou bude středočeský hrad Točník. Vystoupí Aneta Langerová, Lenka Dusilová, Jiří Schmitzer, Wohnout, Kryštof, nebo Divokej Bill.
27.6.2007 Karlínské studio Českého rozhlasu se zítra večer stane dějištěm koncertu skupiny Moimir Papalescu & The Nihilists. Nejenže na něj budou mít fanoušci volný vstup, ale v přímém přenosu jej zároveň na svých vlnách odvysílá Radio Wave.

1-10 (39) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.