muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE FRAMES

18.6.2015 Jedna z nejzásadnějších ostrovních kapel, The Frames, letos slaví pětadvacáté narozeniny. Glen Hansard a jeho kamarádi si k tomuto výročí nadělují výběrové album, na kterém se objeví jedenáct jejich oblíbených skladeb a taky jedna úplně nová – None But I.
7.9.2012 Pražské Divadlo Archa se po roce opět na jeden večer proměnilo v intimní prostor dublinské hospody. Přijel totiž Glen Hansard, který zde již loni představil svou sólovou tvorbu, která později vykrystalizovala v jeho debutové album.
2.9.2012 Irský písničkář Glen Hansard, který se proslavil oscarovým soundtrackem k filmu Once po boku Markéty Irglové coby The Swell Season a také jako frontman irské kapely The Frames, se po roce vrací do Prahy...
11.4.2012 Sólových koncertů už irský písničkář Glen Hansard odehrál požehnaně, ale na samostatné album nechal fanoušky čekat až do letoška. Deska frontmana kapely The Frames či poloviny projektu The Swell Season se bude jmenovat Rhythm and Repose.
14.9.2011 Po koncertech s The Frames nebo s Markétou Irglovou se Praha dočká také sólového koncertu Glena Hansarda. Irský muzikant zahraje 30. září v Divadle Archa.
23.3.2011 Jakkoliv může vypadat nadpis článku na první pohled podivně, Eddie Vedder opravdu chystá desku, jejíž název Ukulele Songs o ní vypovídá vše podstatné. Jeho minulý sólový počin však dopadl natolik výborně, že je i v tomto případě, na co se těšit.
10.2.2011 V úterý 15. února ve 22:00 v pořadu Radio 1 On Stage odvysíláme záznam koncertu The Frames, který skupina odehrála v únoru 2005 v pražském Divadle Archa. Irská formace na svém vystoupení propagovala album Burn The Maps, které vydala ve stejném roce.
10.12.2010 Aby reportáž dlouho očekávaného koncertu irských The Frames byla kompletní, přínášíme vedle psaného článku i fotoreportáž. Atmosféru a vizuální stránku koncertu k dvácátému výročí kapely vám přiblíží níže vložené momentky.
8.12.2010 Dalo by sa toho napísať tak strašne veľa, že by z jedného reportu mohla byť dosť dlhá poviedka. Hoci pred pár rokmi tu hrali každú chvíľu, The Frames sa do Archy vrátili po takmer štyroch.
23.11.2010 Na oslavě dvacátého výročí irské kapely The Frames 6. prosince v pražském Divadle Archa vystoupí navíc dvě předkapely: svérázný písničkář Duke Special ze Severního Irska a jako zvláštní host Glena Hansarda...

1-10 (53) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.