muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE FIERY FURNACES

31.5.2011 Primavera Sound. Festival, ktorý prináša aktuálne hudobné trendy, kultové kapely ovplyvňujúce podobu hudby viac ako 30 rokov, i najčerstvejších, vizionárov na prahu kariéry, počas niekoľkých dní ponúka všetko, po čom alternatívne ucho túži.
24.11.2010 Španělský festival Primavera Sound se v posledních letech v očích příznivců alternativní a nezávislé hudby stává jakousi Mekkou. O tom, že tento trend bude pokračovat, svědčí i soupiska prvních ohlášených kapel pro rok 2011.
17.12.2009 Další ze série Videotipů přináší ukázky z chystaných desek Hot Chip a Lightspeed Championa, nové klipy z nedávných alb Stereophonics, The Fiery Furnaces a Headlights, ale i jedno „funny video“ Pet Shop Boys.
10.1.2008 Po niekoľkotýždňovej pauze sa vracajú Videotipy. Tie prvé tohtoročné majú poradové číslo dvadsaťjeden. A uvidíte v nich speváka Eddieho Veddera, Mobyho, Thurstona Moora a kapely s prívlastkom indie - The Coral, The Fiery Furnaces a Xiu Xiu.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.