muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE BRAVERY

13.5.2010 Jak známo, na soundtracku k filmovému zpracování druhého dílu ságy Twilight se objevily skladby od Muse, Death Cab for Cutie, The Killers nebo Thoma Yorkeho. Snad právě proto, že kolekce zaznamenala nemalé komerční úspěchy, se ponese v obdobném hudebním duchu i soundtrack k dalšímu pokračování.
22.5.2007 Newyorská kytarovka The Bravery se hlásí o slovo se svým druhým albem The Sun And The Moon. Dnes vychází za oceánem, oficiální termín jeho vydání pro Evropu pak připadá na pátek.
25.2.2007 V pořadí druhé album newyorské kytarovky The Bravery (to jsou ti týpci, které loni v Sazka Areně vypískali nadržení fanoušci Depeche Mode, jimž předskakovali) se bude jmenovat The Sun and the Moon a vyjde na přelomu dubna a května.
23.1.2006 Dlouho očekávaný pražský koncert kultovních Depeche Mode se uskuteční již dnes večer v libeňské Sazka Areně. Jako host se představí americká kytarovka The Bravery.
15.1.2006 >> článek obsahuje také setlist turné Touring The Agel << Pátečním koncertem v německých Drážďanech odstratovala skupina Depeche Mode evropskou část turné Touring The Angel. Netřeba snad dodávat, že již příští pondělí se v jeho rámci zastaví také v Praze a v červnu v Bratislavě.
29.12.2005 Leden bývá co do hudebních akcí čaasto označován jako jakýsi "okurkový" měsíc. Přesto se však stále něco děje a my vám proto přinášíme několik koncertních tipů:
27.12.2005 Předkapelou na pražském koncertu skupiny Depeche Mode, který se uskuteční 23. ledna v Sazka Areně, bude americká indie-rocková kapela The Bravery.

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.