muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: STRAHOV

25.9.2012 Jaký úspěch může mít festival, který vzniká téměř v utajení a o jehož další existenci pořadatelé dávají vědět jen pár dnů před začátkem? Uvidí se zítra. To totiž v areálu vysokoškolských kolejí na pražském Strahově vypukne Strahov Open Air.
4.10.2010 Tradiční akcí při příležitosti zahájení nového akademického roku stal festival Strahov Open Air. Chybět nebude ani letos, kdy jej Stavovská unie při ČVUT uspořádá tuto středu na obvyklém místě v areálu kolejí na pražském Strahově.
12.10.2009 Zahájení nového akademického roku již tradičně doprovodí festival Strahov Open Air v areálu vysokoškolských kolejí na pražském Strahově. Tentokrát se uskuteční ve středu 14. října a stejně jako v minulých letech na něj bude vstup zdarma.
30.9.2008 Při příležitosti zahájení nového akademického roku se ve středu 8. října v areálu vysokoškolských kolejí na pražském Strahově již pojedenácté uskuteční festival Strahov Open Air.
1.10.2007 Jubilejní desátý ročník festivalu Strahov Open Air, pořádaného u příležitosti zahájení nového akademického roku, se uskuteční 10. října v areálu strahovských kolejí v Praze.
10.2.2007 Na podzim roku 2005 odehrál Phil Collins sérii dvou vyprodaných koncertů v pražské Sazka Areně a letos v červnu se za českými fanoušky opět vrátí, tentokrát však společně se svými kolegy Tonym Banksem a Mikem Rutherfordem v rámci reunionového turné legendárních Genesis.
10.10.2006 Zatímco tancechtiví budou zítra obklopovat klub Roxy, budou ostatní moci zamířit na pražský Strahov, kde se u příležitosti zahájení nového akademického roku uskuteční devátý ročník festivalu Strahov Open Air.
27.9.2006 Devátý ročník festivalu Strahov Open Air proběhne ve středu 11. října na prostranství mezi vysokoškolskými kolejemi a v přilehlých hudebních klubech na pražském Strahově.
11.2.2005 V termínech 17. a 26. února proběhnou v Praze benefiční akce na podporu neziskové organizace Svoboda zvířat a to za účasti kapel jako Who Ate My Skate, Lahar, Aqva Silentia a další.
27.9.2004 Label AlterEgo přiváží irské hvězdy GOLF na strahovskou nula-nula-sedmičku! Ve středu!

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.