muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SPOON

10.9.2014 Tahle texaská skupina má už jednadvacet let! A umí hrát stále tak výborně, že nikdy nevím, ke kterému albu se vrátit tentokrát. V show Davida Lettermana u Spoon nenajdete jedinou chybu, jen se necháte unášet na singlu z osmého They Want My Soul.
2.7.2012 Divine Fits, tak zní název nového kanadsko-amerického projektu, který utvořili dva lídři známých alternativních kapel: Britt Daniel ze Spoon a Dan Boeckner z Wolf Parade. Společně s nimi sestavu tvoří ještě Sam Brown z punk-rockových New Bomb Turks.
25.6.2010 Nejznámějším belgickým festivalem je bez pochyb Rock Werchter. Malá země ovšem nabízí i řadu dalších akcí a jednou z nich je Dour Festival, který v termínu od 15. do 18. července už po dvaadvacáté proběhne ve stejnojmenném městečku poblíž francouzských hranic.
3.2.2010 V Barcelone sa tesne pred začiatkom festivalovej sezóny koná festival, ktorého line up môže väčšina promotérov len závidieť. Zatiaľ potvrdenými sú napríklad Pixies, The Antlers, The xx, The New Pornographers, Panda Bear, Spoon...
1.11.2009 Americká indie rocková kapela Spoon s úvodom nového roku 2010 vydá už svoj siedmy štúdiový album, nazvaný Transference.
8.12.2008 Tři desítky hvězd nezávislé hudební scény se rozhodly podpořit organizaci Red Hot, která se snaží zvýšit povědomí veřejnosti o HIV a AIDS, a přispět svým dílem na unikátní benefiční kompilaci Dark Was the Night.
20.3.2008 Tridsiate prvé Videotipy. Šesť klipov. Šesť interpretov. Ladyhawke. Muse. Portishead. Puding pani Elvisovej. Róisín Murphy. Spoon. Bodka.

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.