muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SOFA SURFERS

16.8.2006 Na půl cesty mezi poslými Katowicemi a Krakówem se nachází městečko Myslowice. Městečko, které Evropě dalo kytarovku Myslovitz, nyní láká na první ročník benefičního Off Festivalu, který o nadcházejícím víkendu přivítá projekty I Am X, Bang Gang, The White Birch, Sofa Surfers, Banco De Gaia a další.
21.6.2006 Když jsme v březnu přinesli první nástřely headlinerů letošních polských festivalů, netušili jsme, do jaké míry se doslova z roku na rok tamní festivalová scéna promění a vyzraje.
19.5.2006 Hlavními hvězdami slovenského festivalu Hodokvas, který se letos poprvé uskuteční na letišti v Piešťanech, bude skupina Living Colour ve svém původním složení.
7.3.2006 V hudbě vídeňských Sofa Surfers prolínají vlivu rocku, trip-hopu, acid-jazzu i dubu a jejich živé koncerty jsou pověstné díky živelnému, přesto nenucenému a o to víc kvalitnímu hudebnímu zážitku propojenému také s vizuální šou.

11-14 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.