přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ROCK AM RING

11.1.2013 V Nizozemském Groningenu v těchto dnech probíhá Eurosonic, jeden z nejsledovanějších showcaseových festivalů v Evropě, kam se s oblibou sjíždějí hudební promotéři nejen z našeho kontinentu.
9.11.2012 Německá festivalová dvojčata Rock am Ring a Rock im Park ohlašují první vystupující pro rok 2013 a rozhodně jimi nešetří. Úvodní várka totiž obsahuje více jak dvacet kapel.
31.1.2012 Německý festivalový gigant Rock am Ring se může pyšnit tím, že s pětiměsíčním předstihem vyprodal všechny vstupenky na svůj letošní ročník. Dobrou zprávou pro české zájemce je, že na českým hranicím bližší norimberský Rock im Park jsou stále k dispozici.
25.11.2011 Naši jižní a západní sousedé přinášejí dobré zprávy pro metalové fanoušky. Týkají se kapely Metallica, která byla dnes potvrzena jako headliner rakouského festivalu Nova Rock a německých dvojčat Rock am Ring a Rock im Park.
18.4.2011 Festivalová dvojice Rock am Ring a Rock im Park, uzavřela program a skoro dva měsíce před vypuknutím zveřejnila časovové line-upy. Jak bylo známo už na přelomu roku, headlinery budou System of A Down, Coldplay a Kings of Leon.
13.1.2011 Organizátoři německých festivalů Rock am Ring a Rock im Park se chlubí šedesáti tisíci prodaných vstupenek a aby navnadili další hudební fanoušky, zveřejňují nově potvrzené kapely.
24.11.2010 Pouhý týden poté, co německé festivaly Rock am Ring a Rock im Park oznámily svého prvního hlavního headlinera pro příští rok, představují dalšího. Vedle Kings of Leon se o prvním červnovém víkendu na Nürgburgringu a v Norimerku představí také kapela Coldplay.
16.11.2010 Je podzim a to je neklamné znamení toho, že je za dveřmi léto a s ním ruku v ruce i festivaly. I něco takového se dá v narážce na start ohlašování headlinerů velkými evropskými festivaly napsat. Pozadu nezůstává ani bratrská dvojice Rock am Ring/Rock im Park.
24.2.2010 Překvapení připravili pořadatelé německých festivalů Rock am Ring a Rock im Park. Ty totiž vypuknou už o den dříve, než bylo doposud avizováno, a poprvé tak svým návštěvníkům přinesou hned čtyřdenní program.
6.2.2010 Podobně jako Southside a Hurricane, ohlašují i další německá festivalová dvojčata nově potvrzené účinkující. Už nyní téměř vyprodaný Rock am Ring a jeho bavorský brácha Rock im Park přivítají o prvním červnovém víkendu i Them Crooked Vultures, Wolfmother nebo 30 Seconds To Mars.

1-10 (25) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.