muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ROBOTS IN DISGUISE

9.10.2014 V dobách, kdy se českému posluchači o hipsterech ani nezdálo, v Anglii natáčel Noel Fielding a Jullian Barratt atypickou britskou komedii The Mighty Boosh.
18.5.2010 Po Röyksopp, The Subways, Robots in Disguise, Loonaloop a početnej skupine lokálnych interpretov láka nový, v súčasnosti už asi druhý najväčši slovenský festival na ďalšie zahraničné meno - Parov Stelar.
6.4.2010 Nový slovenský festival Grape, ktorý sa 13. a 14. augusta uskutoční v Pezinku, potvrdil ďalšie dve zahraničné mená, obe tunajšiemu publiku dobre známe, konkrétne Robots in Disguise a Loonaloop.
29.11.2007 Obsah a kvalita koncertu dívčí electro-clashové kapely Robots in Disguise by se dala shrnout do titulku z plakátu: „Fanoušci IAMX vědí. Ti, co nevědí, musí poznat!“ Se všemi pro i proti. Ale pěkně popořádku.
6.11.2007 Do dvou českých klubů se chystá dívčí electopunkové duo Robots In Disguise. Fanoušci IAMX bezpochyby znají - Chris Corner produkoval Robots In Disguise všechna alba a Sue Denim zase na oplátku působí stranou domovské kapely i v IAMX.
31.10.2007 Svetové hviezdy popu, elektroniky, world music i jazzu, či slovenské klubové stálice. To všetko a ěste viac ponúka bohatý november v Bratislave. Námatkovo: Air, The Chemical Brothers, Rihanna, 50 Cent, Andy Fletcher, Marcus Miller...
15.8.2007 Sotva se čeští fanoušci vrátili z Hrachovky, už bylo oficiálně oznámeno další vystoupení britské kapely kolem Chrise Cornera. IAMX se představí 4. října v pražském Lucerna Music Baru a o den později v Brně na Flédě. Slovenští příznivci si pak přijdou na své 6. října v bratislavském Zrkadlovém Háji.
2.7.2007 Ačkoliv je před námi teprve festivalová sezóna, D_Smack_U Promotion nelení a kromě letních klubových akcí začíná pomalu plnit i podzimní hudební kalendář. Mezi nejnověji potvrzenými akcemi je trojice podzimních koncertů britských kapel VNV Nation, Robots In Disguise a Fun-Da-Mental.

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.