muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: RGM HUDEBNÍ CENY ÓČKA 2008

2.2.2009 V pražské Tesla Areně se udělovaly hudební ceny televize Óčko za loňský rok. Ve druhé části fotogalerie z ceremoniálu vám přinášíme mimo jiné ohlédnutí za koncerty Anety Langerové, skupin Chinaski a Airfare, nebo charitativního seskupení Óčko Allstars.
23.1.2009 Hudební televize Óčko během včerejšího ceremoniálu v pražské Tesla areně vyhlásila výsledky svých hudebních cen za loňský rok.
23.12.2008 Vánoční akci připravila televize Óčko pro ty, kteří se chystají na velkou slavnostní vyhlášením výsledků RGM Hudebních cen Óčka 2008, které proběhne 22. ledna v pražské Tesla Areně. Od dnešního dne do 28. prosince je možné zakoupit vstupenky za zvýhodněnou cenu.
27.10.2008 Všichni to znáte: přijdete na koncert a zjistíte, že vaše boty fakt nejsou trendy, cool, in. Co s tím? Nevěšte hlavu, naštěstí jsme tu my! Ve spolupráci s RGM Hudebními cenami Óčka 2008 a jejich partnerem – společností Baťa – vám přinášíme soutěž o 10 slevových poukázek na nákup obuvi.
13.10.2008 Hudební televize Óčko vyhlásila nominace pro šestý ročník svých hudebních cen, jejichž vyhlášení proběhne 22. ledna v pražské Tesla Areně. Nominace byly sestaveny redaktory televize Óčko, jenž hned ve třech kategoriích dávají naděje skupině Sunshine.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.