přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: RED HOT CHILLI PEPPERS

19.11.2012 Superkapela Atoms for Peace už fanoušky napíná dlouho. Příprava prvního alba této čtveřice ve složení Thom Yorke, Flea, Nigel Godrich a Mauro Refosco se už ale snad chýlí ke zdárnému konci. Debut nedávno dostal jméno Amok...
2.9.2009 Fredrika Janáčka české publikum zná dobře z tria –123min. kde hraje již víc než deset let, ale někteří si ho možná budou pamatovat i ze skupin Sluníčko, či Sluneční orchestr. Velice zajímavé desky nahrál i se švédskou kapelou Isildurs Bane...
2.5.2006 Kdo zaváhal s koupí vstupenek na pražský koncert kapely Red Hot Chili Peppers, který se uskuteční 14. června v Sazka Areně, bude zřejmě muset zatlačit slzu, nebo se spolehnout, že se několik vstupenek uvolní v den koncertu.
18.4.2006 Kapela Red Hot Chili Peppers na svém pátečním klubovém koncertu pro tři stovky šťastlivců v Londýně poprvé v Evropě oficiálně představila několik novinek ze svého připravovaného alba Stadium Arcadium, které světlo světa spatří 8. května.
17.3.2006 Jupiter a Mars nejsou jen planety, jsou to také názvy jednotlivých desek připravovaného dvojalba Stadium Arcadium kapely Red Hot Chili Peppers.
2.3.2006 Bez dvanácti dnů po celých deseti letech se do Prahy v červnu vrátí skupina Red Hot Chili Peppers, která bude koncertovat v pražské Sazka Areně.
22.2.2006 Novinkové dvojalbum skupiny Red Hot Chili Peppers, které dostalo název Stadium Arcadium, se v prodeji objeví 8. května.
10.2.2006 Věřte nebo ne, kalifornští veteráni Red Hot Chili Peppers se v červnu vydají na evropské turné a v jeho rámci se zastaví také v České republice.
2.1.2006 Americká skupina Red Hot Chili Peppers připravuje pro letošní rok nové dvojalbum, které se bude jmenovat Stadium Arcadium.
1.12.2005 Bývalý člen skupin Deep Purple a Black Sabbath, zpěvák a baskytarista Glenn Hughes v lednu zamíří do studia, aby zde natočil své nové album.

1-10 (12) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.