muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PRINCESS CHELSEA

29.6.2013 Podívejte se na fotogalerii z letošního jednatřicátého ročníku takřka rodinné oslavy svátku hudby, který jsme podpořili textem obšírně psanou reportáži.
27.6.2013 Valašský špalíček – malý velký festival a mezigenerační kulturní ozdoba Valašského Meziříčí – letos načal čtvrtou desítku svých ročníků. Jak je zvykem, tradiční festival přinesl několik nevšedních a neokoukaných hudebních zážitků.
17.6.2013 Špalíček už třicet let vystrkuje růžky mezi velké festivaly a patří k opravdovým otvírákům letní sezóny. koneckonců je s námi a vámi již třicet let, tedy více, než je mnohým z návštěvníků festivalu. Také tentokrát si v kalendáři malá velká událost zamlouvá chvost června.
28.5.2013 Novozélandská speváčka Princess Chelsea sa po roku opäť zastaví v strednej Európe, aby tu predviedla svoj príjemný indie pop. V sprievode svojej kapely sa v júni objaví na festivaloch Valašský Špalíček, United Islands a samostatne aj v bratislavskom KC Dunaj.
29.4.2013 Nový areál, nové scény, program po desiatej večer i niekoľko prvých mien. To všetko prezradil festival United Islands pred svojim jubilejným desiatym ročníkom, ktorý sa v Prahe uskutoční 21. a 22. júna.
26.4.2013 Festival Valašský Špalíček tento rok prekvapuje bohatou dramaturgiou, ktorá okrem overených českých mien siaha aj po zahraničnej nezávislej scéne. Headlinermi 31. ročníka festivalu vo Valašskom Meziříčí tak budú British Sea Power.
24.7.2012 Jej pieseň, respektíve jednoduché video k nej sa stalo malou internetovou senzáciou. Cigarette Duet na Youtube videlo už takmer štyri a pol milióna ľudí. To sme však v čase, keď vznikal rozhovor s Chelsea Nikkel respektíve Princess Chelsea, nevedeli.
17.6.2012 Tá správa sa zjavila celkom nečakane – Wilsonic po dvojročnej pauze bude! Festival elektronickej a urbánnej hudby patril k najlepším slovenským akciám, ktoré svojou programovou skladbou i organizačnou úrovňou smelo obstáli so svetovým merítkom.
16.6.2012 Roztomilá novozélandská lolitka zavítala v rámci své dlouhé šňůry také do Brna. V malém sále brněnské Flédy předvedla mnohé z debutové Lil' Golden Book, z níž pochází i známý hit Cigarette Duet.
11.6.2012 Novozélandská pesničkárka, speváčka a klaviristka Princess Chelsea, vlastným menom Chelsea Nikkel sa tento týždeň predstaví v Čechách i na Slovensku. V rámci jej európskeho turné zavíta vo štvrok do brnenskej Flédy.

1-10 (13) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.