muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PLACEBO

21.2.2014  „Ostrov svobody“neboli maďarský festival Sziget, na který to nemáme od nás zase tak daleko, odhalil již významnou část svého letošního line-upu. Nechybí totiž první headlineři. Přesto je to zatím jen malé procento toho, co tento sedmidenní hudební svátek ještě přinese a oznámí.
23.12.2013 Rakouský festival Frequency, který bude v roce 2014 již pošesté hostit velká jména z hudebního světa, oznamuje první várku kapel. Pokud se tedy chystáte vyrazit na tento hudební svátek, tak se můžete těšit například na Queens Of The Stone Age nebo Blink-182.
15.11.2013 Nadpis dnešního reportu možná vyznívá až příliš krutě, raději tedy hned ze začátku uvedu, že koncert britských pop-rockerů určitě nebyl žádným průšvihem. Vlastně, nejednalo se ani o koncert špatný.
15.11.2013 Ve vyprodaném Velkém sále Lucerny vystoupila 13. listopadu britská alternativní rocková kapela Placebo. Temní romantici představili fanouškům v rámci svého evropského turné písně z nové desky Loud Like Love, ovšem zahráli i oblíbené skladby ze starších alb.
13.11.2013 Už dnes večer se ve Velkém sále pražské Lucerny představí britští Placebo. Fanoušky čeká pestrý koktejl nové a starší tvorby, ačkoli převažovat budou samozřejmě písně z čerstvé desky Loud Like Love.
24.9.2013 Sedmá deska, to už není jen tak. Beatles se na sedmém albu dotkli dokonalosti, Oasis se po sedmé řadovce rozpadli a Pink Floyd měli mít svůj opus magnum teprve před sebou. Jak je na tom se sedmou nahrávkou extravagantní Londýňan Brian Molko a jeho přátelé?
19.8.2013 Placebo už dříve potvrdili vydání nové desky Loud Like Love na 16. září a také zveřejnili první singl Too Many Friends. Teď se skladba dočkala i videoklipu, který si interaktivně pohrává s diváckou schopností vymýšlet různé scénáře.
15.7.2013 To, že londýnští Placebo připravují nové album, je známá věc. Novinka s názvem Loud Like Love vyjde 16. září. Teď je navíc venku nejen tracklist, ale především první singl z alba, Too Many Friends.
22.5.2013 Kapela kolem Briana Molka připravuje novou desku Loud Like Love, která má vyjít 16. září. Placebo ji nahrávají v Londýně s producentem Adamem Noblem. Na podzim vyjedou s novinkou na evropské turné, při kterém nevynechají ani Prahu.
28.2.2013 A to je konec. Tedy „konec“. Po více jak sedmi letech se s vámi, milí čtenáři, prostřednictvím dnešního Songu dne loučím z pozice šéfredaktora tohoto webu..

1-10 (80) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.