muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PHOENIX

30.3.2014 Na poľskej festivalovej scéne sa toho veľa deje. Najväčšie festivaly, severný Open'er s varšavským Orange Warsaw sa predbiehajú v menách, zobudili sa aj elektronické festivaly Nowa Muzyka a Free Form. Bohužiaľ, dva festivaly sa aj zrušili.
25.2.2014 Susedné Poľsko je stále častým cieľom festivalových návštevníkov. Niet sa čomu diviť, okrem Open'eru, ktorý bol v uplynulých rokoch dvakrát zvolený za najlepší európsky festival, ponúka Poľsko aj Off Festival, Orange Warsaw Festival alebo komorný Halfway Festival.
20.1.2014 Koncem minulého roku začal odhalovat postupně své headlinery největší polský festival Open'er. Prvním želízkem v ohni bylo americké bluesrockové duo The Black Keys, další velkou rybou Pearl, kteří loni vydali novou desku Lightning Bolt nebo psyhedelická parta MGMT.
25.2.2013 Francouzská indie-popová kapela Phoenix připravuje na letošní rok nové album. V pořadí pátá deska kapely vyjde 22. dubna pod názvem Bankrupt! a přinese 10 skladeb.
2.6.2011 Dance-punková formace The Rapture vypustila do světa první detaily o novém albu. Pět let od vydání poslední řadové desky prozradila o chystané novince všechny podstatné informace.
21.9.2010 Francouzská kapela Phoenix uvolnila ke stažení svoje ceněné album Wolfgang Amadeus Phoenix z loňského roku. Běžný posluchač z toho ovšem nic moc mít nebude. Určeno je především těm, kteří se vyžívají v remixování.
24.3.2010 Francúzska kapela Phoenix, ktorá za minuloročný album Wolfgang Amadeus Phoenix získala cenu Grammy, vydala jeho živú verziu.
23.1.2010 Německé festivaly Hurricane a Southside odtajnily druhou várku účinkujících pro letošní rok. Kdo se tedy po boku už před časem oznámených Mando Diao, Enter Shikari, White Lies nebo Beatsteaks se v Scheesselu a Neuhausenu představí?
15.6.2009 Go west, řekli jsme si v redakci a uskutečnili miniaturní mutaci akce kulový blesk – dvojí přesun směrem na západ. Zatímco slovenská výprava vyrazila na český Planet festival, česká výprava se zabydlela v Německu na festivalu Rock im Park.
26.3.2009 Po jménech jako Oasis, Bloc Party, Aphex Twin, Klaxons nebo Foalspředstavuje německý Melt! Festival další želízka pro svůj letošní ročník, který proběhne od 17. do 19. července v důlním areálu Ferropolis u obce Gräfenhainichen.

1-10 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.