muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PAUL WALLFISCH

6.8.2010 Kromě množství filmů nabízi Letní flmová škola v Uherském Hradišti i hudební program, na který se soustřeďuje náš fotoreport. Uvidíte v něm například Paula Wallfische z kapely Botanica, WWW, Veenu, Night, Kolib, Kill the Dandies nebo Sunflower Caravan.
1.8.2010 Po koncertoch na Letní filmové škole a Brne a deň predtým, ako sa mozog projektu Botanica - Paul Wallfisch - predvedie naplno v Malostranskej besede, sa uskutočnil v novootvorenom pražskom obchode s hudbou a knihami Rekomando secret gig.
28.7.2010 Pamatujete si jarní koncert Botaniky v malostranském A Studiu Rubín? Nebyl to koncert, byl to fantastickej večírek až do rána s živou muzikou v parádním baru se skvělou atmosférou. Kapele to prostředí skvěle sedlo a jediná sklenička nezůstala suchá...
16.2.2010 Už potřetí se v Praze zastaví neotřelý swingující punkový kabaret Botanica z New Yorku, tentokrát s deskou Who You Are. Po koncertech ve Skutečnosti a na Sedmičce se kapela představí v komorním prostředí malostranského A Studia Rubín.
3.3.2009 Na čtvrteční a páteční večer připravil kolektiv am180 spolu se svými spřízněnci dvojici dvojkoncertů, na kterých se pražskému publiku v Klubu 007 Strahov představí stylově různorodí zástupci indie scény z různých koutů Spojených států.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.